Gigafiber aktifleşmesi hk

13 Ocakta binama gigafiber kutusu koyuldu ondan önce de kablo çekilmişti . Aktifleşmesi ne kadar sürer? (Esenler/Nine Hatun Mahallesi)

1 Beğeni

Hala net bir bilgi alamadim aktiflesmesi hakkinda . Cevremdeki cogu sokak aktiflesti .

1 Beğeni

Ben o kutuya güvenerek 6 ocakta abonelik aldım hala internetim yok gerisini sen düşün

hocam bende ayni sekilde 2021 kasimda altyapi sorguya guvenerek TurkNet’e gectim tekrardan ama ses seda yok dediginiz gibi . 4 defa ertelediler sebebini soruyorum yine net cevap yok .

1 Beğeni

Bizde durum şöyle bende esenlerdeyim ben başvuru yapmadan önce arayıp sordum dedim ki böyle böyle bi problem yaşar mıyım bağlantı sürem uzar mı falan diye uzamicanı söylediler bende abonelik açtırdım geldiler bağlantı yapıcakken kutu arzlaı dediler ekip gelicek bakıcak dedi neyse geldi ekiplerden birisi yok kablolar arzalı dediler sonra birisi daha gelip kutuyu götürdü 20 gündür internet yok diğer operatör den de aboneliğimi kapattırdım insanları madur etmekten başka yaptıkları bir şey yok

1 Beğeni

hocam cidden cok garip olay TurkNet taseron calistirdigi icin cogu zaman onlarin ne oldugundan haberi olmuyor . Taseron firmada TurkNet 'e tarih sallayip magdur ediyor insanlari

kabloyu çektiklerinde kutuyu da bağlasalar 2 iş yapmamış olacaklar… türknetin işleri hep tersine…

Hocam nine hatun mahallesi sokak kaç hocam 108. sokağa mart ayında döşenecekmiş

hayirli olsun hocam 157.sokaktayim beb