Gigafiber aktif oldu

Merhabalar. 7 nisanda gigafiber kutusu takılmıştı apartmanıma bugün aktif olduğunu gördüm hız sorgulama sitesinden. Şimdi arada bayram da var nasıl bir yol izlemeliyim ne zaman bağlanır acaba yardımcı olabilir misiniz @EFG

Hayırlı olsun inşallah memnun kalırsınız

İnşallah teşekkür ederim. Paket değişikliği kısmında gigafiber paketini göremedim de bi konu açıyım dedim. Tekrar teşekkürler

1 Beğeni

Merhaba,
Buradan kayıt oluşturup GİGAFİBER geçişi yapmak istediğinizi belirtiniz Net Uzman sizinle iletişime geçerek geçiş işlemleriniz için yardımcı olacaktır.

3 Beğeni

Keşke Bizim burayı altyapınız gelse ben de geçeceğim de Trabzon’a bir düşünseniz @Baran

1 Beğeni

Anladım çok teşekkürler. Bayramdan dolayı sarkma yaşanır mı sizce ne dersiniz? Yoksa işlemler hemen hallolur mu

1 Beğeni

Umarım yakın zamanda diğer şehirlere de gelir çok iyi bir hizmet bence bu. Türkiyeye bu hizmet en az 2030lu yıllarda gelir diye düşünmüştüm de yani TurkNet çok büyük bir hamle yaptı

1 Beğeni

Hayırlı olsun öncelikle gerçekten daha önce de yazdığım gibi TurkNet hep bir inavasyon, kullanıcı açısından iyi şeyler yapıyor, bu fiyata bu hizmet MaşaAllah. Onları da anlamak lazım bayram tatili elbette yapabilirler belki nöbet sistemi olabilir siz gene de bildirin bakalım, nasip.

1 Beğeni

hayırlı olsun lokasyon neresi acaba?

İzmir Konak ilçesi Barbaros Mahallesi teşekkürler

1 Beğeni

Aynı mahallede yaşıyoruz :joy::joy:

2 Beğeni

güle güle kullanın… biz kestik umudu…

3 Beğeni

Ne demek kestik umut etmeye devam belki birgün olur

1 Beğeni

Ümidi kesmek olur mu hiç :slight_smile: yakında gelecek İnşAllah.

1 Beğeni

Teşekkürler. Hiç beklemediğimiz bir anda apartmanda gördük kutuyu umudu kesmeyin beklemediğiniz anda gelir mutlaka.

Onun için ilkönce sokaklara dağıtım kutusu koyulması lazım… bizim mahalle biraz sıkıntılı :slight_smile:

1 Beğeni

tam bizim mahalledeki gigafiber bekleyenleri anlatan görsel :smiley:

1 Beğeni

Biz de ki şans ile o Deniz ya kurur yada doldururlar o gemi yine gelmez

1 Beğeni

Bizim geldide herşey tamam kutu vs koyuldu aktif olmasını bekliyoruz belediye izin vs işleri varmış

1 Beğeni

Çok sevindim @frhatyldrm :smiling_face_with_three_hearts:

Bayram dolayısıyla belki bir kaç gün aktivasyon süresi uzayabilir. Bir bakalım, durumu kontrol edelim. Size bu süreçte her zaman olduğu gibi yine elimden geldiği kadarıyla yardımcı olmaya ve destek vermeye çalışacağım.