GigaFiber Akşamları Hız Sorunu

Saat 21:00 dan sonra gece yarısını kadar internete girmek işkence…

1 Beğeni

hangi il ilçe belirtin hocam ona göre yardım etsinler.

1 Beğeni

Esenler ya da Gaziosmanpaşa olabilir :smiling_face_with_tear:

1 Beğeni

Biz düzenli olarak bu iş ile mi ilgileneceğiz anlamış değilim. 1 ay oldu daha düzeltme yapalı şimdi sil başta başka döndük.

1 Beğeni

hatırladın mı hocam senin konunda süreci takip ediyorum diye yazmıştım; bi gün bizim de başımıza gelirse diye… :rofl: 1 haftadır artık ben de aranıza katıldım :joy: (kaçınılmaz son :laughing:)

Burdaki kadro hız sorunu yüzünden network bilgisini arttırdı. Bu işin böyle devamlı başa dönmesi ve her seferinde bunun mücadelesini vermek insanı yoruyor.

1 Beğeni

Selam @negative, bölgenizi ve müşteri numaranızı paylaşırsanız sevinirim :handshake:

2 Beğeni

aylık mesai başladı ilk ben etkileniyorum forumlarda beni görürseniz yakında sorun yaşıcaksınız demektir :slight_smile:

Esenler, Davutpaşa, Mimar Sinan, Nine Hatun, Turgut Reis, Namık Kemal mahallelerinde sorun halen devam etmekte bilginize:

Davutpaşa Mah:

Nine Hatun Mah:
image

MimarSinan Mah:

Bilginize…

1 Beğeni

Esenler mimarsinan aynen boyle saat 7 de basliyo gece yarisina kadar 350 ler sanirim katilim arttikca dahada kotulesecek

Akşam saatlerinde tekrar nperf üzerinden de hız testi paylaşır mısınız belirli aralıklarla

gerçekten ben bu müşteri hizmetlerine laf anlatmaktan bıktım

1 Beğeni