Gigafiber 700 Mbps Upload Sınırlandırması

@BLackOwL bende var zaten 1000/1000 başka bir iss hat, ben bunu ikinci olarak aldım, şimdi gelelim son duruma sabah gelen ekiplerin yaptıgı değişiklikler sonrasında durum düzelmeyince işime döndüm ilk ekip gittikten 30 40 dakika sonra bir arkadas daha aradı müsaitseniz gelicem kendi cihazımla dedi saolsun geldi az once sorun varsa port değiştiririz çözmek icin ne gerekiyorsa yaparız dedi, ilk kendi bilgisayarını taktı 930 940 upload var, bir sorun yok dedi sonra gel benım cihazda bakalım dedim aaa bir baktık benim cihazdada 940 upload oldu, sordum ne yapıldı dedim birşey yapılmadı dedi olabiliyor bu tarz durumlar dedi :slight_smile: saolsun bende tamam dedim madem kendi kendine düzeldi zahmet verdim sizede dedim teşekkür ettim gitti, sorunumu çözdükleri icin TurkNet 'e teşekkür ederim

5 Beğeni

@erdo205 Hocam siz Bahçelievlerin neresinde oturuyorsunuz ?

Büyük ihtimal port degismistir yada hiz guncelleme yapılmıştır

1 Beğeni

Bahçelievler, Soğanlı Mahallesi, Soğanlı Caminin 100 metre yukarısı köşe eczanesinin orada

Ayni sorun bendede var benim sorunu da çözümleseler süper olurdu

1 Beğeni

Bende bahçelievler merkez postanesinin dibindeyim Üçyıldız sitesi Türktelekom binasının bitişiği duvardan atlayınca telekoma düşüyorum fakat bizim burada gigabit yok neyse site komple yapılacak umarım TurkNet bir akıllılık eder de siteye komple ggigabit çeker

1 Beğeni

Saolsunlar ilgileniyorlar ekibin biri gidiyor biri geliyor ama durumun düzelmesine cok sevindim insallah kısa sürede sizdede düzelir

1gigabit en az olması gereken hız bu olması gerekiyor

1 Beğeni

anladığım kadarıyla gigafiberdede hız kilidi var türktelekomda vardı hız 100mbps yerine 88mbps alıyordu hız kilidi kaldırınca ozaman 100mbps hız alınıyordu

GİGAFİBER’de bu tarz bir kilit bulunmamaktadır direkt olarak 1000/1000 ataması yapılmaktadır.

1 Beğeni

tanrı başka dert versin.

1 Beğeni

akn zamanında modeme tanımlanan hız 16384mbps olmasına rağmen akn geçince 3mbps olurdu hız ancak modemde yine 16384 mbps yazıyordu hızı sistemsel olarak düşürülüyordu

Sorunun çözümüne sevindim İyi günlerde kullanın hizmetinizi :hugs:

2 Beğeni

Çok sevindim @erdo205 :hugs: İyi ve sorunsuz kullanımlar dilerim. Tabii bol hızlı :rocket:

2 Beğeni