Gelin bu zam gerçekten fazla mı az mı düşünelim

Ben senin yaşını biliyorum ve uzun zamandır takip ediyorum Hasan Ali. Sorun değil ismim ile hitap etmen. Diyorum ki TurkNet zaten tek paket tek fiyat uyguluyordu. Yani konu burada adsl alana çok zam geldi değil. Tek paket konusunda tamam haklı olabilirsin o zamanlarda da konusu oldu bir çok yorum ve geri dönüş oldu ve TurkNet bunları değerlendirip tek paket ile yoluna devam etme kararı aldı. Benim gelirim de öyle 10-20 k değil. 140 tl 50 mbps için fazla mı fazla ama ben haziran ayına kadar 99.90 TL ödeyeceğim. Sonrasına bakarız. Resmi konuşma konusuna gelecek olursam ben ve diğer mod arkadaşlar şirket çalışanı değil gönüllü olarak zamanımızı harcıyoruz ve bundan da zevk alıyoruz. İnsanları yönlendirmek, yardım etmek gerektiğinde bizzat sorunlarının takibini kendi sorunummuş gibi yapmak bana iyi geliyor. Kimse ile kişisel problemim olmaz bana geldiği şekilde dönüşler yaparım. Size müdavimliği kim verdi bence o da doğru bir seçim olmamış çünkü genelde forumda sadece kendi isteklerini belirttiğin paylaşımlarını veya yorumlarını görüyorum.

2 Beğeni