Geldim ama Gelmemem mi Gerekiyordu?

@Yiezek ne güzel burada bir çözüm sunuluyor kullanıcılar arasında aynı sorun için. TurkNet’ten dönen personelin cevabı " iletmiş olduğunuz arıza kaydına istinaden, hizmetinizi ve hat değerlerinizi kontrol ettiğimde sinyallerin tarafınıza doğru şekilde ulaştığını ve herhangi bir problem olmadığını görmekteyim. Hat değerlerinizi kontrol ettiğimde"51197 Kbps" hız ile internet hizmetinizi aktif olarak kullandığınızı belirtmek isterim. Keyifli kullanımlar dilerim.
İyi günler dileriz." oluyor. Arıza kayıdına geri dönüşüm mevcut hızda sorun yaşamıyorum paket kaybı var diyorum aynı cevabı atıyor. Bu arada BIOS hep güncel geneldede overclock yapmazsam default ayarlarda ama sıfırlıcam BIOS’u sistemim çok eski degil 2021 sonu topladığım bir sistem. Format atma olayına gelirsek Windows 11 yayınlandığı zaman 11 kurmuştum süphelenip 10 kurdum 2 ay falan oldu yaşadığım sorun daha eski o yüzdrn formatı eliyorum. Ankastre modem arasında gelen kabloyu 3 kere kendim değiştirdim 23AWG CAT6 Ethernet 2 farklı top kablodan çektim sorun aynı aynı. 3. kabloda normal ince telli telefon kablosu CAT6’da dirençten olabilir belki diye şu an ince telefon kablosunu kullanıyorum.