GeForceNow hız kısıtlaması var mı?

Önceden kullandığım GeForceNow şuan 15 mbps hız alıyor eskiden min 60 alıyordu. Belki bedava hesap olduğu için sınır koymuşlardır dedim ve üyelik aldım bir de ne göreyim bu sıkıntı herkeste var belliki geforcenow kısıtlanıyor. Bunun sebebi nedir bu ne biçim saçma bir şeydir. ?

1 Beğeni

TurkNet her zaman online oyun oynayan kullanıcılarının yanında olmaya çalışan bir servis sağlayıcıdır. Bunu tüm samimiyetimle söyleyebilirim. GeForceNow’a bir kısıtlama yok. Sizin yaşadığınız sorun başka bir şeyden kaynaklanıyor olabilir. İsterseniz bu konuyu tespitlerinizle birlikte bana özel mesaj üzerinden müşteri numaranızı da yazarak iletin. Ben detaylıca hizmetinizi kontrol ettireyim. Ek olarak sorun yaşayan diğer TurkNet kullanıcıları varsa onların da müşteri numaralarını örnek teşkil etmesi için bana gönderebilirsiniz.

Netteki araştırmalarıma göre herkeste bu sorun var görseller ile kanıtlamışlar 15 i geçmiyor hızları. Özelden müşteri numaramı atıyorum. İlginiz için teşekkürler.

Sorun yaşayan abonelerin hepsi TurkNet mi kullanıyor?

Bu konuda emin değilim. Ayrıca para iadesi de yapılmıyor. Boşu boşuna 50 tl ödemiş oldum. Şu dolandırılma hissi ne zevk bırakıyor ne de yaşama isteği.

50 TL için yaşam isteğiniz kaybolmasın. Bunlar çözümü olmayacak şeyler değil :hugs:

1 Beğeni

:smiley: Daha fazla uğraşırsam iyice kaybolacak Telefon interneti ile denedim şimdi Speedtest sonucu 35 Now testi 26 Ev interneti ile speedtest te 70 now da 15 alıyorum :DD :smiley: :smiley: DD

Ben de geforce now üzerinden ücretsiz hesap kullanıyorum. 78mbps hat hızım ağ testi yapınca 14mbit çıkıyor fakat oyunu oynarken 40 50mbit hızları görüyorum. Hız düşmesi bence nvidia nın sunucularıyla alakalı bir kısıltlama olduğunu sanmıyorum.

Umarım öyledir bu gün güncel olsun diye 2 arkadaşıma denettim onlarda da 14-15 mbps arası seyrediyordu

Sunucularda hız testi yaptıgımda 2800 simetrik alıyordum. Ayarlardan internet ile ilgili olan şeyleri yükseğe çektiniz mi ? Paketim 75mbps

Ben de bugün deneyeyim bir kaç gündür denemedim hiç sonucunu yazarım.

Evet herşeyü yükseğe çektim eskiden hızı yüksekti lakin şuan arkadaşlarımda da olmak üzere hızımız düşük

Birde ben test edeyim en son premium u 3-4 ay önce kullanmıştım

Buraya dönüş yapmayı unutmuşum bugün denedim sonuçlar bu şekilde. GeforceNow ağ testinde sonuç düşük çıkıyor fakat oyun içinde 50mbite kadar internet kullanıyor. Hiç kalite ping sorunu yaşamıyorum. VAE 100mbit abonesiyim 8 snr değeriyle 78 79mbit civarı internet kullanıyorum.

Çok teşekkür ederim ben de denedim dediğiniz gibi değerler alıyorum ve sorunsuz, hız testinde önceden yüksek çıkıp şimdide az çıkması herkeste de böyle bir sıkıntı olması kısıtlama düşüncesini getirdi aklıma forumlarda da doğru düzgün cevap veren yoktu şuanlık sıkıntı yok herkese ilgisi için teşekkür ederim. KONU KİLİT LÜTFEN Sorun halledildi :slight_smile:

3 Beğeni