Geforce now yüksek paket kaybı ve düşük hız

merhabalar eskiden geforce now kullanırken bir sıkıntı yaşamıyordum şuan girdiğimde ağ testinde hız 19 mbps paket kaybı 4 5 civarında gözüküyor ping normal fakat eskiden paket kaybı 0 hız 50 üstü gözüküyordu ve kullanırken de sorun yaşamazdım aşağıya hız testi de bırakıyorum sizce sorun neden kaynaklı

Aynı durumdan ben de muzdaribim. Sizinle neredeyse aynı hızlara sahibim 88/7. Eskiden ne paket kaybı ne de bant genişliğinde sorun vardı. Şimdi sizinki ile aynı durumda. Oyun oynarken bunu hissetmiyorum ama yine de kafamda soru işareti.

1 Beğeni

İstanbul sunucusunda durum nedir? Orada da aynı şekilde maksimum bu hızı mı alabiliyor?

1 Beğeni

oradada test yaptım ss ekliyorum

bu değerleri gördükten sonra 1 kez oyuna girdim ekran bulanıktı çıktım bidaha girmedim.

İki sunucuda da hızım gayet normal çıktı. Sadece bir yazılım nedeniyle VPN kullandığımı sanıyor. Ondan uyarı vermiş. Bölgenizde bir sorun olabilir belki.

1 Beğeni

benim internetimde problem yok ama nedense sonuç çok kötü çıkıyor

GeforceNow da bölgeniz için bir sıkıntı olabilir. GeforceNow desteğe yazın birde. Belki sorun vardır ve biliyorlardır.

1 Beğeni

tamamdır teşekkür ederim

1 Beğeni

Hocam merhaba sorunu çözebildiniz mi? Aynı sorun bende de mevcut.

1 Beğeni

Testler kötü ama oyun içinde sıkıntı yok :slight_smile:

Ben oyun içi de problem yaşıyorum da o yüzden sordum. İstanbul’da Mecidiyeköy gibi çok merkezi bir lokasyondayım ve böyle bir problem yaşayacağımı hiç düşünmezdim. :neutral_face: Gerçekten sinir bozucu olmaya başladı. Destek kaydı oluşturdum bakalım ne olacak. Cevabınız için teşekkür ederim, iyi akşamlar.

1 Beğeni