Geforce Now Türkiye

https://www.aa.com.tr/tr/sirkethaberleri/bilisim/nvidia-geforce-now-turkcellin-yeni-oyun-platformu-gameplus-is-birligi-ile-turkiye-sunucularinda/662234

Bugün haber siteleri ve oyun forumları gibi birçok yerde geforce nowun turkcell ile işbirliği yapıp Türkiye sunucusu açacağını gördüm.

Geforce nowun bu tür iş birliği ile açtığı başka yerlerde var mesela rusya için safmar ile anlaşılmış ancak bu şekilde açılan tüm sunucularda fiyat orjinal geforce now fiyatından çok daha pahalı oluyor

Normalde geforce now aylık 5$ ancak SAFMAR işbirliğiyle açılan rusya için olan geforce nowda fiyat 15$

Sizce bizdede fiyatın daha yüksek olması gibi bi durum söz konusu olurmu görüşleriniz neler?

Turkcell üzerinden yapılacağı için uygun fiyatlı olacağını düşünüyorum. Aylık 40TL üstü olursa satışları az olur. Ayrıca duyurmak için bir süre kampanya fiyatı verilir.

1 Beğeni

Acaba serverlara türk net direk bağlantı yapacak mı. Yaparsa çok daha iyi olur çünkü bu sistemde ping ne kadar düşük olursa o kadar az gecikme hissedilir .

2 Beğeni

bunun için kesinlike turknetten talepte bulunmalıyız. böyle birşey yaparlarsa çok müşteri toplarlar. bu geforcenow un potansiyelinin farkinda degil daha millet. bizim gibi fakir bi ülkede insanlar oyun bilgisayarına para ayıramıyor: son güncel oyunları ayda 20 tl ye oyanyabilecek bi platformun farkına varan millet, isp lerin bunu destekledigini görürse kapısında yatarlar.

2 Beğeni