GeForce now kasma sorunu

Mahmut şevket paşa Mah Şişli de oturuyorum hızım 75 80 mbps ama oyunda anlık droplar giriyor sürekli kontrol ettiğimde hızım 30a 40a düşüyor ve paket kayıpları oluyor daha önce böyle bir eşy olmamıştı

Selamlar @Robo, paket kaybı testinizi buradan atar mısınız? Ek olarak hız problemi yaşadığınızı görüyorum. Sistem üzerinden paketiniz güncellendi. Memnuniyetiniz için indirim tanımlandı.

1 Beğeni

image
Geforce Testinde sürekli böyle gözüküyor bazen de hız düşüşleri yaşıyorum.

bu da hız testi sonucum.

1 Beğeni

image
bazen de böyle bir sonuç oluyor

Modemden kullandığınız bilgisayara öncelik vermeyi deneyin ve klasik bir çözüm önerisi ancak kablolu bağlanın.

modemden öncelik verme nasıl yapılıyor? ve zaten kablolu bir bağlantım var

Keenetic modemde bu portları ayarlamayı bilen birisi varsa bizi de bilgilendirirse teşekkür ederim şimdiden.

Bağlantı önceliği ayarlama vs varsa modemde oradan kullandığınız bilgisayara bağlantı önceliği verebiliyorsunuz. Ben verdim sorunların büyük kısmı çözüldü. Bir de QoS kısmı var bu linke bakabilirsiniz.
https://nvidia.custhelp.com/app/answers/detail/a_id/4504/~/how-can-i-reduce-lag-or-improve-streaming-quality-when-using-geforce-now%3F
Bunun nasıl yapıldığına dair bir fikrim yok.

Zyxel Modem var türknetin verdiği. Öncelik ayarlamanın yapılışını atabilir misin buraya

Tekrar selam, sunucuyu TR Central olarak deneyebilir ve Qos ayarında TR West (İstanbul) 85.29.18.157 TR Central (Ankara) 85.29.14.164 IP’lerine öncelik tanıyabilirsiniz. Bu konuda @moderators + @tnetwork ve diğer değerli üyelerimiz size yardımcı olacak.

Arkadaşlardan destek bekliyorum o zaman

1 Beğeni

Zyxel modemde nasıl yapıldığını bilmiyorum. @alperenatici, Keenetic modemde bu ip adreslerine nasıl öncelik tanıyabilirim bilginiz var mı?

Benzer sorunları ben de yaşıyorum. ne yaptıysam tam anlamıyla çözemedim. bu ayarları ben de yapsam bir sorun olmaz değil mi

Nasıl yapıldığını bilsek yapıcaz biz de. Düzelir herhalde