Geforce now düşük çözünürlük

fiber 100 kullanıcısıyım geforce now da 1920x1080 60 fps e alınca bazen kasma bazende görüntünün 144p ye düşmesi sorununu yaşıyorum. Problem internetmi yoksa ekran kartımı?
ekran kartı:hd 5450

aynı sorun bende de var. özellikle son 3 gündür 144pde görüntü alıyorum çok fazla bulanıklık var. 75 mbs netim var uygulamaya girmeden kontrol ediyorum 65-67 arası hız alıyorum ortalama. ama oyunda hd görüntüyü alamıyorum. gece 3-4 gibi normale dönüyor anca o saatlerde bulanıklık gidiyor. ayarlardan herşeyi denedim dengeliye bile aldım ama gece 3 olmadan görüntü düzelmiyor. ya geforce nowın sunucularında yoğunluk var o yüzden görüntü bulanık yada net stabil değil ondan görüntü kötü

sorunu çözdüm, oyunu düşük çözünürlükte açtım ardından görev yöneticisine girip görevi sonlandırdım sonrasında geforce now u tekrar açıp çözünürlüğü 1920x1080 60 fps zayıf bağlantı ayarlamasını kapalı yapıp oyuna giriş yaptım ortalama 45 fps aldım.Muhtemelen ekran kartım kötü diye nvidia engel koyuyordu.

1 Beğeni

Ayarlardan çözünürlüğü özele getirerek full ayarları seçebilirsin. Bende Fiber 100 kullanıcısıyım. Avrupa sunucularında full ayarlarda kasma vs olmuyor.

benim fps sorunum yok ara ara takılmalar oluyor ona takılmıyorum fazla. benim sorunum düşük çözünürlükte oynatması. gece 3 olunca full hd oynatıyor onun dışında 360p gibi bulanık görüntü var

Dediğim ayarları yaparsanız çözünürlük sabitleniyor ve düşmüyor.

o şekilde yapınca oyun 10 fps oluyor ve kalite 144 p oluyor

hocam benim geforce now ayarlarım özelde ve hepsi full. 50 bitrate verdim 1920x1080 60 fps sadece vsync açık. bitrate 40 yapsamda 30 yapsamda aynı 50 yapsamda. gece 3 olmadan hd görüntü alamıyorum nedense