Geforce now düşük çözünürlük sorunu

Bu sorunu yaşayanlar var mı? 75 mbps netim var ortalama 65-67 hız alıyorum gece 3 olmadan geforce nowda cam gibi görüntü alamıyorum. genelde 720p bazen de 360p görüntüye düşüyor çözünürlük. Ethernet kablosu ile bağlanıyorum evde ben dışında 3 kişi wifiden bağlanıyor. Geforce now ayarlarım özelde hepsi full. Her ayarı denedim ama şu düşük çözünürlük gece o saatler dışında düzelmiyor.

Ayarları böyle yapıp dener misin? Çözünürlük kısmını bilgisayarının çözünürlüğü neyse o yap (Benim 1600x900).

Bu arada wifi ile bağlanmaları da görüntüyü bozuyor. Onun da etkisi olabilir.

Ek olarak, benim de arada pikselleşme oluyordu. Statik IP aldım sorun çözüldü hiç pikselleşme yaşamıyorum.

ayarlarım bu şekilde zaten. statik ip konusu benimde aklıma geldi acaba dedim düzelme olur mu falan diye. ben wifiyi kapatıp girmeyi de denedim ama çözünürlük düzelmedi. gece 3-4 olmadan tam net görüntü elde edemiyorum

GFN Testi yapar mısın?

Benim böyle.

Şunu da ekleyeyim, bende hala spotty connection uyarısı çıkıyor. Ancak görüntüde bir bozulma söz konusu değil.

testte bi sıkıntı yok. statik ip sorunu çözerse bende alacam

GFN testi nasıl yapılıyor? Server seçtikten sonra Ağ Testi gibi bir menü bulamadım.

Uygulamanın içinde var. Test network kısmından yapıyorsunuz.