Geçmiş dönem fatura

19.10.2020 tarihli faturam da 99.16 kuruş gelmiş ve internetim de tam 1 günlük kesinti olduğu için müşteri hizmetleri 1 günlük tutarı düşmüştü 96 lira olarak ödeme yapıldı ama bugün ye i faturam kesildiğinde gördüm ki o dönemden 3.16 kuruş ödenmemiş fatura görüyor bu ne kadar saçma bir olay 3.16 TL için internetimde kısıtlama var sanki biz istedik faturada kullanmadığım günü düşün diye üstüne üstlük kısıtlandığı için internetimde 30 TL yansıtılıyor :angry::angry::angry: böyle bir saçmalık olabilir mi aboneliğimin iptal edilmesini istiyorum ve sizi de şikayet edeceğim bu zor günler de insanların cebinden çalmak oluyor bu kusura bakmayın

Oi üzerinden destek kaydı oluşturduysanız inceler ve geri dönüş yaparlar

Oluşturdum ama bu saçmalık gerçekten

Gerçekten kötü bir durum ancak kasti yapılan birşey olduğunu sanmıyorum. Sistemsel bir hata olabilir düzeltirler diye düşünüyorum

Ben neden boşu boşuna 30 TL ekstra ödüyorum konu o

Bir sonra ki ay eminol yansıyacak

Faturayı kendi isteğinle eksik ödeyemezsin, fatura tutarı kaç gözüküyorsa o kadar tahsil eder sistem karttan. Yani 30 lirayı zorla almaz TurkNet, öyle düşünüyorum. Sıkıntı/kesinti yaşadığınız günler stres olarak kalacak tarihin tozlu sayfalarında…

Visa veya hesap üzerinden ise hesapta veya kartta para yoktur hepsi ödenmemiştir.

1 Beğeni