Gecelerı hızım dusuruluyor

selamlar…dun gece hattın tanımalması ıcın 102400 yapılmasını talep yapın demıstınız onlıne ıslemlerden yazdımdı bugun ogleden once bır bayan aradı TurkNet musterı hızmetlerınden 08502888080 nodan (zaten hattım 100013 tanımlı sabıt sekılde degısmıyor her zaman) dedıkı hızınız ıloe ılgılı yazmısıınız hızınızı 88 den 100 gecırdım dedı…dedım zaten hızım 100 mbps dusen bırs sey yoktu…sonra pc ye gectım hıc dun gecekı degerlerın aynısı 100013 tanımla…dedım …100013 olan hızımı 102400 olarak tanımlayın bayan anlamıyor sanırım yapamadı kapatıp actım modemı hıc degısen bırsey olmadı,anlayan kısye denk gelmedık :(((
sonra dedım hattım desteklıyor %100 hızım acıkmı acık dedı bırsey yapamam dedı gectı.
sonra ipv6 ıcın sordum nasıl gecıs yaparım dıye modem fırması ıle gorusund edı ondanda bısı anlamadı dedım modemım desteklıyor hıc bılgısı yok cıkan mh lerının bırsey yapamamam dedı ,hıc yardıcmı olmadan kapattık.
bu işi burdan turknette calısan varsa abone numaramı veya tesısat numaraımı versem munkunmu acaba rıca etsem…
bır arada baran halleder dıyorlardı bazı ıslerı munkunmu acaba :…
TurkNetı ılk gectımdede 1 hafta ugrastımdı dslam kılıdı kaldırmadılardı telekoma ıletıyorlardı telekom ekıp red verdı 2 defa sonra forumdan bır arkadas yardımcı olayım dedı abone noyu verdım 2 dak gece 100 mbps tanımlamayı yaptı modemı yenıden baslattı 100 oldudu.
102400 gecın dedınız bogazımda kaldı dun gecersınız denılınce heveslendımdı :((