Gece saatleri internet kopması

Hayırlı geceler arkadaşlar. Bı sorunum var.
İntternettim sabah problemsiz çalışıyor kopma falan olmuyor ama gece 11-12-1 arası çok kopma yapıyor uzun süre gelmiyor.
Bunu nasıl çözebiliriz. Sabah hiç bı sıkıntı olmuyor kopsa bile saniyelik kopuyor etkilemiyor.

Altyapınız ne

Belki türk telekom port iyileştirmesi yapıyordr her zaman gece böylemi oluyor yoksa ara sıramı

türk telekom vdsl 85

yeni başladı sayılır. ama mahalleme yeni alt yapı geliyor oda superonline pek sanmıyorum tt nin port iyileştirmesini yapacagını çünki vdsl alt yapı yeni geldi sayılır.

vdsl 100 ama max 75 yazıyordu şuan 55 63 arası falan alıyorum

Snr marginin iyi aslında ama sen yine destek kaydı aç bakalm şunu yaz sabahları internetim stabil çalışıyor geceleri kopma yaşıyorum diye olmaz ise başka vdsl modemin varsa onu dene

modemi yeni aldım onda sıkıntı olmaz heralde. sabah bi destek kaydı açayım baksınlar belli süreden sonra can sıkıcı olmaya başlıyor bu durum

1 Beğeni

O zamn port değişikliği yapılması lazım hem kopma için hem yüksek hız için bunu arıza kaydı açıp türk telekom bakması lazım

tamamdır teşekkürler sabah kaydı bırakırım.

1 Beğeni

İnşallah sorunun düzeltirler iyi geceler olsn

1 Beğeni

Merhabalar, Online İşlemler - TurkNet & 0 850 288 80 80 üzerinden “Sık Sık Kopma” başlıklı destek kaydı oluşturmanızı rica edeceğim. Devamında kayıt numaranızı buradan paylaşırsanız sürecinizi birlikte takip edelim :handshake:

Özelden destek kaydı no bıraktım hocam

1 Beğeni