Forum bağımlılığı :D

Milletin kumar iddia gibi bağımlılığı olur bende TurkNet forum bağımlılığı oluştu :smiley:
Sürekli girip konuları okuyup duruyorum. Bildiğim konularda yorum yapıyorum bu bir bağımlılık mı? :smiley:
Benim gibi olan var mı aramızda? :smiley: :smiley:

8 Beğeni

Ya burası gibi teknoloji üzerine ve aktif başka hangi forumlar var? Hemen üye olayım :smiley:

Yok :rofl:

2 Beğeni

O zaman buradan devam :smiley:

Bari mod falan olsaydım 1-2 işe yarardım :smiley:

2 Beğeni

Bende de bağımlılık oldu kendi sıkıntımı bıraktım elalemin derdine yanıyorum :d

2 Beğeni

Teknoloji üzerine ve aktif olan bir iki forum var, var da… Buradaki gibi açık ve net şekilde denemiş veya bilir kişilerden gelen yanıtlar onlarda yok. Kısaca ağzı olan konusuyor oralarda.

1 Beğeni

Evet evet aynı durum bende de geçerli. Kendi dertlerimin dert olmadığını düşünüyorum artık :smiley:

Technopat Sosyal’e bakabilirsiniz

1 Beğeni

Teşekkür ederim oraya da bakacağım :slight_smile:

2 Beğeni

Hayatımda gördüğüm en masum, zararsız bağımlılık :smiling_face_with_three_hearts: İyi ki TurkNet :yellow_heart:

7 Beğeni

OOOOO Seni görmekte güzel :slight_smile: :heart:

3 Beğeni

Enes bey sizi görmek güzel oldu gerçekten. Özlettiniz :slight_smile:

2 Beğeni

Not: TurkNet değil, Türk telekom ekibi çözmüyor.

1 Beğeni

Bende bağımlılık olayı vardı beni buradan soğutular sonra döndük işte

2 Beğeni

Bunun bir bagimlilik oldugunu yeni ogrendim. Herkes normal hayatlarinda da boyle arada forumlara girip bakiyorduk ona buna cevap yaziyordur diye dusundum. Kitap okumam forum okurum :d

2 Beğeni

Vayyyyy @EFG nelerdeydin 1 senedir türk telekom arızası var çözmüyorlar :smiley:

1 Beğeni

Özledik be usta :heart_eyes:

2 Beğeni

Forumun kurulması gerçekten çok iyi oldu. TurkNet’den forum için etkinlikler bekliyoruz :joy:

2 Beğeni

Kesinlikle size katılıyorum :100:

1 Beğeni

Bakalım biz ne kadar bağımlı olacağız :)))

1 Beğeni