Fiber loss of network

İnterneti normal kullaniyordum durup dururken gitti lon kırmızı ışık yandı acaba çalışma mi var anlamadım destek kaydı da açamıyorum

1 Beğeni

Oimde çalışmaya dair bilgi varmı ana sayfada ?

Yok destek kaydı açtım ama dsl olarak açılıyor ama belltirtim fiber oldunu

Durup dururken şöyle şeyler oluyor ya deliriyorum

1 Beğeni

Fiberi gpon dan da çıkarıp geri taktım yine olmadi cikardim diye bisey olmamişdir herhalde

1 Beğeni

Gaziosmanpasa merkez mahallesinde gigafiber hizmeti mi aliyorsunuz siz de? 1 saattir sinyal yok bende de LOS isigi kirmizi yaniyor ariza kaydi olusturdum.

Evet bende Gaziosmanpaşa dayim semsipaşa Mahallesi bu bölgeye gelmiyor herhalde sorun var gibi

Ana fiber hattına bir şey oldu sanırım.

İnş düzelir seninki duzelirse bana haber veririmisin bende sana haber vereyim olurmu

1 Beğeni

Tabii yazarim bu konuya.

Bende şemsipaşdayım eve gidince bir kontrol edeyim bndede gitmişmi diye

Eyvallah çok iyi olur

Hocam evdekileri aradım sordum pon cihazında los yok ama modemde internet ışığı kırmızı imiş

Bende internet geldi hocam.

1 Beğeni

Evet aynı oyle oldu şimdi geldi banada

Modem kısa sure kırmızı sonra geliyor

Sağolun yalnız birakmadiniz beni :grin::heartpulse:

3 Beğeni

Merhaba, Genel arıza varmış.

Merhaba, Bölgenizde bulunan elektrik dağıtım şirketinden aldığımız bilgi doğrultusunda büyük çapta elektrik kesintisi olduğunu tespit ettik. En kısa süre içerisinde sorunun giderilmesini öngörüyoruz. Bilgilerinize sunar, iyi günler dileriz.

Destek kaydına bu cevap gelmiş çözüldüğünü yazıp kapattım ancak anlamadığım santrallerde elektrik kesildiğinde devreye giren akü jeneratör vs yok mu?

Evet elektrik kesintisi olmuş tam da onu sorcaktim jeneratör

1 Beğeni