Fiber kurulum hakkında

İyi forumlar. Daire kapısına kadar ttfiber geldi TurkNet 'e paket değişikliği başvurusu yaptım. kablo daire kapısının dışında. İçeri alınması için duvara delik açılması gerekiyor. Kurulum yapıcak ekip bu işlemi gerçekleştiriyor mu? ve fiber kablosunun bağlanacağı cat6 kabloyu onlar mı getiriyor?

Konu hala aktif. Bilgisi olan birisi cevap verirse ona göre hazırlık yapacağım

Merhaba, @Mehmetresit Binada ki fiber kutusunu göre bilir miyim ? TT ekibi hallediyor herşeyi siz hiç birşey yapmanıza gerek yoktur.

1 Beğeni

dairede fiber kutusu yok. Binanın fiber kutusunu ekledim. Birde kutudan daire kapısına gelen kabloyu ekledim. Sorum şu; bu kabloyu içeri almak için duvarı tt ekipleri deler mi? Bir de modeme kadar kabloyu tt ekibi getiriyor mu

Dr

O kablolarla fazla oynama çok kırılgandır ve TT ekibi gelip kendi çekiyor.

Tamamdır. Teşekkürler

1 Beğeni

Merhaba @Mehmetresit, şu an için TTFiber binanızda aktif hale gelmemiş olabilir. Kablolara çok müdahale etmeyin derim çünkü içindeki cam kablo çok kırılgan ve hasara yol açabilirsiniz.

Tüm işlemleri TT gerçekleştirecektir. Sizin bir işlem yapmanıza gerek yok.

1 Beğeni

Türknetle görüştüm. Fiber geçiş işlemini başlattılar. Tt sitesinde altyapı sorgulamada da fiber çıkıyor

1 Beğeni

Süper haber :smiling_face_with_three_hearts: Beklemeye devam edin. Gelişme olursa arkadaşlarım size bilgi vereceklerdir.

3 Beğeni

Bina. 15 yaşında ben baaşvury yapmadım. Aktif olmuş
Belki başkası başvuru yapmıştır