Fiber Hız Sorunu

İnşallah sorunun düzelmiştir.Dediğim gibi çalışan firmaya tahammül daima ederiz yeter ki sorun çözme odaklı olsunlar.

Deste Kaydı Numarası : 57514161 Akşam 8 den sonra olmaya başlıyor ve gece yaklaşık 1 gibi düzeliyor fakat yine de 600 mbps civarlarında kalıyor.

@alperenatici aynı sorun devam etmekte olup @fan adlı arkadaş ile büyük ihtimal aynı dk dan alıyoruz internet i aynı sorun onda da varmış aynı bölgedeyiz ikimiz de.
Destek Numarası: 57565286

Selamlar @fan, çözüme onay verdiğinizi görüyorum. Probleminiz devam ediyor mu? :raised_back_of_hand:

Selamlar @ManyaqhKs, devam eden kaydınızı kapattığınızı görüyorum. Kayıt kapatıp yeni kayıt oluşturmak çözüm süresini uzatıyor. Sürecinizi yeni kaydınız olan 57565286 üzerinden takip ediyorum :raised_back_of_hand:

1 Beğeni

Merhaba, @alperenatici benimde hızla ilgi bir problemim var özellikle akşam saatleri itibariyle hızım çok fazla düşüyor. Bununla ilgili destek kaydı açtım TurkNet saha ekibi geldi kablolama ilgili bir problem olmadığını belirttiler ve hızın normal değerlerde olduğunu belirttiler ama sabah saatleri geldikleri için hız normale dönüyor. Destek kaydım : 57529830

Selamlar, hangi saat aralığında hız problemi yaşıyorsunuz?

1 Beğeni

özellikle akşam 19:00 itibariyle başlıyor kademeli olarak düşüyor. Dün akşam 40mbit kadar düştü belli aralıklarla aldığım hız testlerini destekteki kayda eklemeye çalıştım. Gece 01:00 itibariyle de normale dönmeye başlıyor. Sabah saatlerinde yaptığım testlerde hiç bir sıkıntı yok. @alperenatici

Sorunum dün de aynı şekildeydi, bugün herhangi bir gelişme olursa size buradan yazacağım ilginiz için sağ olun

@alperenatici Şuan da stabil olmayan değerler vermeye devam ediyor ping 4-10 civarların da download ise 100 ile 500 arasın da sürekli değişiyor

Benim hız problemim artık haftasonları sabah saatleri ile beraber daha çok arttı. 100mbit üstüne nadir çıkabiliyorum. Upload 900mbitlerde dolanırken download 80 120 mbit arasında dolaşıyor. Kesinlikle bir kapasite problemi var abonelik arttıkça verilen hızda düşüyor. Yakında adsl hızlarına düşeceğiz.

Esenler kemer mah 500 üstü zor çıkıyor geleki akşam saatleri 30-40 lara düsüyor.

Tekrar selamlar, bu konu başlığı altında Esenler bölgesinde hız sorunu yaşayan üyelerimiz var ise kapasite artırılarak hız problemi düzeltilecek. Bu bölgenin dışında olup hız sorunu yaşamaya devam eden üyelerimizin destek kayıtlarını konu içerisine bırakmalarını rica ediyorum :raised_back_of_hand:

1 Beğeni

Selamlar Alperen Bey, ilginiz için teşekkürler. Davutpaşa Mah.sinde 57251307 nolu destek kaydından ilettiğim görsellerde belirttiğim gibi sorun tam manasıyla çözülmüş değil uzun vadede tekrar sıkıntı yaşatacak ve cidden bu süreci tekrar yaşayacak takatim yok :slight_smile: Hem bu mahalle hem bölgenin diğer mahallelerinde ileriye dönük bir çalışma yapmanızı rica ediyorum, ilgi ve alakanız için tekrar teşekkür ederim.

1 Beğeni

Esenler kemer mah hızları 150-200 lere kadar düşüyor,destek numaram57621862

Esenlerin abonelerini küçümsediler sanırım ki böyle zayııf bir ağ kurdular abone sayısı %5 dir enfazla ama çözülmeyen sorunlarla karşı karşıyayız