Fiber Geçişi sonrasi internete baglanamiyorum

Merhabalar Dün Fiber gecisim sağlandı internet kurulum yapildiktan sonra vardi ve birden internet isigim kirmizi yanmaya basladi haliyle erisimim durdu.Ariza kaydı oluşturdum Bugun ttnet ekipleri gelip baktilar modem degisimi dahi yapip test ettiklerinde sorunun TurkNet kaynakli olduğunu soylediler.Sorunum Modemin ip alamamasi olduğunu belirttiler.Ariza kaydindan geri bildirim yaptim fakat 3 saat gecti halen bi ilgili geri dönüş yapmadi dunden beri internet kullanamıyorum bütün işlerim aksadı sorunun cozumu bu kadar zor olmamali gerçekten.Forumda gordum bir kac konu daha var bu sekilde kullanici adi sifresi degisimi saglandiginda cozume ulasmis.Benimle ilgilenicek bir yetkili olsa belki benimde sorunum bu kadar kolay olucak en kısa sürede dönüş yaparsaniz sevinicem Abone numaram 294****

Merhaba

ONT cihazınızda kırmızı yanan ışık var mı?

Profilinize müşteri numaranızı eklermisiniz?

Beyefendi Ont isiklarinda hepsi yesil modemi kurduklarinda internet vardi 1 saat sonra sadece modemimdeki internet isigi kirmizi yaniyor İp alamama sorunu var bugun ariza icin gelen ekipler bizim yapabilcegimiz birsey yok bu sizin TurkNet ile olan sorununuz diye belirttiler Modem arayuzune girdigimde zaten ip alinamiyor yaziyor sorun belli bu şekilde çözüm icinde forumda bir kac konu okudum Yeni kullanici adi ve sifre verilerek sorununun çözüldüğünü soyleyenler var bana yok isiklar yaniyormu falan diye sormanız gereken bir durum yok ilk defa internet kullanmiyorum kendi imkanlarima 2 saat ugrastim cozemedim ve sorununda TurkNet kaynakli oldugu soylendi musteri hizmetleri ariyor yok modeme rest atalim vs vs denemeler yapiyoruz sürekli bunlari zaten ben yaptım bana daha çözüm olabilecek bir ilgi alaka gosterirseniz sevinicem 2 gun oldu bu sorunun zor bişey oldugunu sanmiyorum boşuna 2gundur keyfinizi bekliyorum forumda cozulen bir konu baskasinin basina gelmiş sürecim cok yavaş ilerliyor ve magdur ediliyorum size modem arayuz resmimide atiyorum

Merhaba

Abone numaranızı profilinize ekleyin lütfen. kaydınıza ulaşamıyorum. İlgilenen ekibe durumu aktaracağım.

En kısa sürede yardımcı olacağız.

Abone numarami profilime yazdim isim kismima burayada yaziyim 294****