Fiber çevirici alarmda 2 gündür oyalanıyorum

2 gün önce internet kesildi ve fiber çeviricisinin alarma düştüğünü gördüm. Arıza kaydı bırakıcaktım ama TT kaynaklı sorun olduğunu ve gece 2 ye kadar düzeleceği yazıyordu. Dün sabah ise arıza devam ediyordu ve bu seferde 14.11 de düzeleceği yazıyordu. Sonra tekrar gece 2 sonra tekrar öğlen iki şimdi yine gece 2 ye kadar düzeltilecek yazıyor. Ben home ofis çalışıyorum ve şuan evimde cep internetimde düzgün çekmediğinden mağdur durumdayım şu konu hakkında yardımcı olabilecek var mı ?

Selamlar @mertcan6530, yerel sağlayıcı kaynaklı arızalara müdahale yetkimiz bulunmuyor. Arızanın çözümü, arızanın boyutu ve çalışmanın seyrine göre değişiklik gösterebiliyor. Planlanandan uzun ya da kısa sürebiliyor. Konunun önceliğini ilgili birime aktarıyorum.

İlginiz için teşekkür ederim gercekten acil olmasa buraya yazmazdım ama benim için şuan işimi çok zorlaştıran bir durumda kaldım internetsizlikten dolayı

Sizin için 72431682 numaralı kaydı oluşturdum, takip edeceğim.

Bu konu, son yanıttan 60 dakika sonra otomatik olarak kapatıldı. Yeni yanıtlara artık izin verilmiyor.