Fiber Altyapı Var Ama Dairelere Gelen Kablo Yok

herşey tt tarafında yapılıyor. O sarı kablo m si ölçüp salona kadar getiriyor. Modemide tt veriyor.

O zaman ben fiber internete başvuru yapayım. Eğer kutu vs. varsa onlar gelip çeksin. Yoksa zaten çekemezler. Para isterlerse ne diyeceğim?

Para istemiyorlar. Sadece başvuru yapman gerek.

Sanırım değişmediyse kurulum ücreti vardı. 108 tl
Veya kredi kartı yapılanda 75 tl 3 aya bölüyor

Fibere artık direk geçiş işlemi yapılabiliyor.
alınmıyor da olabiliyor. Tam bilmiyorum. @EFG Daha iyi bilir.

Sizden bu işlem için bir ücret kimse isteyemez. İşin enteresan tarafı binanıza yeni kutu koymadıkları halde altyapıda neden fiber çıkamıyor onu sorgulamak lazım. Belki yerleşik operatör tarafı kısa zamanda planlı çalışma yapıp binanıza o kutuyu koyarlar.

1 Beğeni

Aynı Sıkıntı bendede var altyapım fiber gözüküyo ama apartmanda fiber kutu yok türk telekom’a başvuru yapmıştım 2 gün içinde gelip tüm dairelere kablo çektiler ama 3 ay oldu bi fiber kutu koymadılar apartmana bende TurkNet’e geçiş yaptım ama 1.5 aydırda TurkNet oyaladı beni türk telekom sürekli ret veriyormuş aktivasyonum tamamlanmadan TurkNet aboneliginide iptal ettirdim.

şuan halen bekliyorum apartmana fiber kutu koymalarını türk telekomun.

1 Beğeni

Şimdi nasıl bir yol izleyelim? Geçiş yapma yerinde çıkmıyor bu durum? Sıfırdan mı kurulum olacak ve yukarı arkadaşın dediği gibi kurulum ücreti mi alınacak?

Fiber bağlantıda kurulum ücreti alınmıyor.

Binanız bir sitenin içerisindeyse fiber kutusunu diğer bloğa koymuş olabilirler.