Fiber Altyapi Talebi

Merhabalar, daha once actigim konulardan gorebilirsiniz Yapa’dan Vae’ye gecis yaptim. Cunku santrale olan 1.5Km uzakligim sebebiyle dusuk hiz aliyordum.(8Mbps) Vae’ye gecip yuksek hiz almak istedim cunku yanimdaki bina 85Mbps hiz alabiliyor. Ama olmadi cunku hattim Vdsl desteklemiyormus kutular en kisa surede degisecekmis degistikten sonra gecisiniz yapilir dendi. Bende tekrardan Fiber altyapiya gecmeyi dusundum. Durum su bizim sokakta yolun icine kucuk bir kanal kazdilar bizim bina da dahil tum evlerin onunden geciyordu bu kanal. Bu kanalin icinden ise Fiber Optik kablo geciyor ama binalara bagli degil. Ne yapmamiz gerekiyor?
Biz bina olarak imza topladik 16 daire tamamen imzaladi ve TT bolge mudurlugune verdik. Ne zaman sonuclanir, kabul edilir mi, turknet Istanbulda fiber calismalarin %70 i bitti dedi, bizim binaya baglanirmi, islek bir yerde oturuyoruz(15mt uzakta gorus mesafesinde sisli itfaiyesi var, karsidaki binada igdas bolge mudurlugu var, 40-50mt uzakta Perpa var) baglanma ihtimali varmidir?
Basvuru Dilekcesi

Bölge müdürlüğünü ziyaret edip bi çaylarını için bakalım. Güncel durumu sorun. Sürecin hızlanmasını talep edin.

2 Beğeni

Cay iyimis :slight_smile: Bakalim musait oldugum bir ara gidecegim.

1 Beğeni

Kazıyı yapan isttelekom ise sadece içtiğiniz çayla kalırsınız:)

2 Beğeni

Bizim burda 3 sene önce fiber kablosu döşediler telekom çalışanı 3-4 aya gelir demişti şuan binaların kapılara kutu koyma işini yeni bitirdiler