Fiber Altyapı Talebi

Evimin önüne Turkcell Superonline fiber çekildi Türk Telekom da fiber çekiyor. Turkcell le görüştüm bulunduğunuz bölgede fiber altyapı çalışması görünmüyor dedi. Bulunduğum bölge de Türk Telekom kaynaklı arıza varmış yeni kazı yapıldı napmamız gerekiyor teşekkürler

beklemeniz gerekiyor hocam isterseniz bağlı olduğunuz türktelekom müdürlüğüyle görüşebilirsiniz

Yeni kazı yapıldı menhol koyuldu üstünde Turkcell Superonline yazıyor

Genelde SOL müşteri hizmetleri taşeronların yaptığı işlerden çok geç haberdar oluyor bölgenizde Turkcell SOL bayii varsa gidip görüşün

Twitter dan yazdım Turkcell bayisi var bulunduğum bölgede

Bayii ile görüşmeniz daha iyi olur

Müşteri hizmetlerini arasam olur mu?

Böyle bi cevap geldi

Şu an altyapı sorgulaması yaptım altyapı bulunamadı diyor

Netspeed SOL üzerinden internet sağlamıyor diye biliyorum. İster twitter ister instagram ister facebook ister telefonla arayın hepsi aynı müşteri hizmetleri. Bu konularda bayii daha iyi bir çözüm olacaktır. Ayrıca türkcell kazı yaptığında internet geliyor diye birşey yok. Geçtiğimiz haftalarda arkadaşımın bölgesinde kazı oldu SOL tarafından müşteri hizmetleri altyapı gözükmüyor diyordu. Bayiiden aldığımız bilgiye göre mahallede bulunan kurumsal bir yapı için çekilmiş. Bireysel kullanıcıları kapsamıyor

Sisteme giriliyor olabilir altyapı bilgisi bende de göstermediği oldu

Şu an bulunduğum bölge de arıza var fiber için çalışma mı yapılıyor acaba? @bugramnv

şöyle de olabilir saha dolabına giden ana omurga hattı olabilir

1 Beğeni

Bulunduğum yerde Türk Telekom saha dolabı var VDSL Turkcell Superonline ın altyapısı yok yeni çekildi üst taraflara kazı yapılıyor şu an @ercebayer

biraz zaman geçsin üstünden taşeron firmalara verildiği için işler müşteri hizmetlerinin haberi olmaya biliyor ben sizin yerinizde olsam yılbaşından sonra tekrar sorgulama yaptırırdım

Anladım şu an Twitter dan Türk Telekom a yazdım adresimde GPON proje var mı diye

@okan22 @ercebayer

birileri kendine özel hizmet almış olabilir diyecem de diğer mahallelere de kazı çalışması yapılmış çözemedim yakınlarında Turkcell TIM varsa onların bilgisi olabilir kazı çalışmaları hakkında

Valla her yerde kazı yapıldı bulunduğum yerde baz istasyonu var üç tane onlar da üst tarafta benim bulunduğum bölge de internet kullanımı da fazla anlamadım bende saha dolabına da yakınım @ercebayer