Fiber aktivasyonu yapıldı modem için gelmediler

1 hafta oldu internet kurulumu için gelmediler 1 hafta kablo çekmelerini bekledim kablo çekildi 1 hafta oldu şimdide modem için bekliyorum Allahın her günü yazdım adam akıllı cevap yok yasal süreç 2-6 gün diyo şu an 6. gündeyim gelen giden yok ne olur yardım edin bıkkıntı geldi yemin ediyorum arkadaşımın internetini 1 günde kurdular fiber kablo çekilmiş 10 dk sonra tt ekibi gelip modemi kurup gitmiş yardım ederseniz sevinirim @EFG @ModeratriX

1 Beğeni

Herşey olabilir ama yollar o kadarda kapalı değil açık bizim buralar neyse yapacak birşey yok beklemek zorundayiz

1 Beğeni

Çip krizi yüzünden ellerinde ont ve router kalmamış olabilir mi?

Bana telekom kutudan odaya fıber kablo cekmek ıcın 15 gun sonra geldıdi. kablo cekti kablo kanalı içinden sonra gitti(:frowning: aynı gun aksama da baska ekıb geldi uclarına fiş cakıp ont+modem taktı gıttıdı.

Bu sabah bı kişi geldi telekomdan kim o dedim aktivasyon için geldim dedi sonra aşağıdan birşeyler yapıp gitti ne modem getirdi ne gpon belkide yarın gelebilirler modem için inşallah yarın gelirler

Bu bağlantı üzerinden en fazla ne kadar hız veriyorlar

Evet olabilir ama onlar büyük ihtimal stok yapıyorlardır önceden alıp

100 ama arkadaşım 130u görmüş TTNet fiber ile

resımde gorulen turktelekom baglantı kutusu paket 100 mbps. secenek verıyor

Benim bakır kablo ile 100 net geliyor ne gerek kalıyor ki buna

Bu daha iyi fiber elektrik ile çalışmıyor ve de kesilme yapmaz yeni teknoloji

orasını dusunursen benımde 100 mbps vdsl gelıyor kendı kullandıgımda fıbere ne gerek vAR dicen
fakat fıberde ping dusuk olur zayıflama olmaz kolay kolay
su an oldugum yerde olsa baglatacamda malesef fıber var verılmıyor sadece vdsl hızmetı var
fıberde olsa belkı 10 pıng olacak belkı daha dusuk fakat su an telekom altyapıda vdsl turknette 23 pıng cıkıyor

Bende de kesilme yok bir sorun olmuyor

Bende 6 Ping bakır kablo ile

sızın orda cok ıyımıs 5 yıl once 12 pıng ıdı telekomda ıken sonra netspeed gectım 2 yıl sonra 18 ping 2 yıl sonunda TurkNet gectım 23 ping iss degıstıkce ping artıyor nedense …hepsı 100 mbps vdsl baglantılıda

konuyu kapatırmısınız internetim geldi 110 mbps hız 8.40da upload alıyorum @ModeratriX

1 Beğeni