(Fiber Abonelik)

Merhabalar,

Fibere geçmem için bana aboneliğim iptali (fesih) yapmamı söylediler fakat destek kaydıda bunu dedi fakat arıyan teknik ekip böyle söylemedi napıcam artık ?? (iptal dilekçesi attım onu nasıl iptal ederim geri çekerim ?) bana 1 tane numarayı aramamı söylüyolar

Bildiğim kadarıyla e devletten tek tuşla abonelik iptal edilebiliyor.

1 Beğeni

öyle değil yanlış işlem yapıyorsun dediler fibere geçmek için 1 numara verdiler

destek açdım benim dediğimle müşteri temsilcisinin dediği uyuşmuyo

Benim arkadaşım öyle yaptı fiber için başvurdu ve bağlandığında eski aboneliğini edevletten iptal etti.

Şahsi düşüncem zaten abonesiniz. Evraklar Zaten mevcut. Neden iptal edip tekrar başvuru süreci var anlamış değilim :slight_smile:

1 Beğeni

arıyan teknip ekip öyle söyledi abonelik iptali şartmış,
gelip kurulum yapılcak sadece neden abonelik iptali isteniyor anlamıyorum

1 daireye 2 internet aboneliği yapılmıyo

Farklı altyapı üzerinden hizmet alacak bu yüzden yapılabilir.

TT fiberi üzerinden hizmet alacağı için tekrar evrak onayı vs gerekiyor TT tarafında

1 Beğeni

E-Devlet üzerinden mobil imza kullananlar iptal edebiliyor diye biliyorum.

Müşteri temsilcisi sizi anlayamamış. Şu an siz bakır altyapı üzerinden hizmet alıyorsunuz. Abone ve başvuru hattını farklı Bir GSM numarası ile arayın detaylıca anlatın durumu. Binanızda Türk Telekom fiber altyapısının olduğunu mevcutta TurkNet bakır altyapı üzerinden hizmet aldığınızı belirtin. Fiber abonelik için mevcut aboneliği taşıyamadığınızı bildiğinizi iletin. Ve yeni bir abonelik başlangıcı için ne yapmanız gerektiğini sorun. Eski abonelik iptali için ise TurkNet İptal adresinde gerekli açıklamayı görebilirsiniz.

1 Beğeni

1 abonelik varken 2. ye izin vermiyo site öyle olsa ilk abone olurdum sonra iptal ederdim

Detaylı olarak yazdım yukarıda okursanız izleyeceğiniz yolu anlattım. Site üzerinden abonelik başvurusu yapın diye bir cümle kullanmadım.

1 Beğeni