Fesih sonrası yüksek fatura

ayın 7 sinde nakil yaptım internet gitti sonra 10 unda fesih başvurusu yaptım ama bu ay faturam tam geldi

twitter, facebook ,destek 3 gündür yazıyorum cevap vermiyorlar çok garip facebook görüldü twitter ve destekden cevap yok

hizmetim iptal oldu bu arada

Bir fatura birde nakil ücreti gelmiştir. Ne kadar geldiğini de yazsaydınız keşke. Ve bi sorun olduğunu düşünüyorsanız destek kaydı açınız

İptal sonrası TurkNet sayfası üzerinden borç alacak kısımdan sorgulama yapın alacağınız görünüyor ise fatura adımından kayıt açın sorununuz çözülür iade yapılır

1 Beğeni

belirttim tam fatura geldi

4 gündür çözüm sağlayamadılar dün iptaliniz sağlanmamıştır fatura tutarınız şudur yazdı sanki ben görmüyorum :confused:

image

Merhaba bende iptal için faks çektim borc var mı yok mu nereden bakabilirim?

e devlet den bakabilirsin TurkNet yaz çıkar

Bana dün mail geldi iade talebiniz başarıyla alınmıştır diye kaç günde iptal onayı için arıyorlar?

aynen ararlar pazartesi en kötü salı

1 Beğeni

Ekim ayının 14 ünden beri dsl sinyali sorunu vardı. Sonra öğrendim ki Türk Telekom bakır kabloları toplamış. Bu neden ile 2 Kasım tarihi itibarıyla E-Devlet üzerinden aboneliği fesih ettim. 3 Kasım tarihi itibarıyla da fesih işlemi tamamlandı.

Önce bana 88TL Kasım ayı faturası çıkardılar. Buna itiraz ettim. Sonra 3 günlük 5.87TL fatura çıkardılar :rofl: Buna da itiraz ettim ve kullanamadığım günlerin ücret iadesini istedim. Ve sonuç aşağıdaki gibidir. Haftaya Cuma günü hesabıma geçiş olacakmış.

1 Beğeni

ben itiraz ediyorum bana cevap vermiyorlar :frowning: 1 cevap geldi 5 gündür oda iptal edilmiştir aboneliğiniz fatura tutarı şudur şaka gibi

41 saat sonunda konu otomatik olarak kapatıldı. Yeni cevap girilmesine izin verilmiyor.