Fesih İşlemi 240tl Cayma Karşılama

Dostlar an itibariyle türknetli oldum tt internetim vardı 1.10.2022 de bitiyodu taahüt 275 tl cayma çıktı az önce kapattım faturayı TurkNet 'e atacamda fatura vs yok ortada sorun olur mu ve süreç nasıl işlicek

@niyaziuck tt online işlemlerden faturanın pdfsini alabilirsin onuda TurkNet Online İşlem Merkezi den destek kaydı açıp gönderirsen 240 tllik kısmı 6 aylık taksit şeklinde fatura da indirim yaparlar kalan 35 tl sen ödemiş olacaksın

Fatura gelmedi daha süreç uzadı diye sorun olurmu peki

1 Beğeni

@niyaziuck siz faturayı atmazsanız indirim uygıulanmaz fatura geldiği zaman işlem başlatırlar genelde 7 gün içinde sisteme fatura düşüyor geldiği zaman atarsınız

Arkadaş doğru tavsiyelerde bulunmuş. Faturayı bir kaç gün içinde almazsanız müşteri hizmetlerini tekrar arayıp söyleyin faturam mailime ulaşmadı şeklinde. TurkNet mobil uygulamasında zaten fesih belgesi yükleme kısmı var. Oradan yüklediğinde bir sonraki faturanda indirim yapılmaya başlanıyor. Benimki cayma bedelim 400 tl idi. GigaFiber kullandıgım için hepsini karşıladılar ve 12 aylık faturamdan düştüler.

1 Beğeni

Merhabalar, fesih işleminden ve abonelik işleminden bir süre sonra mail olarak PDF olarak gelecektir.

PDF olarak tarafınıza iletilen faturanızı OİM üzerinden Fatura ile ilgili destek kaydı oluşturarak PDF belgenizi buraya eklemeniz gerekiyor.

Dilerseniz TT müşteri hizmetlerini arayıp cayma bedeliniz hakkında tarafınıza iletilmeyen faturanızı talep edebilirsiniz.

TT tarafından size iletilen cayma bedeli ile ilgili PDF dosyanızı bu link üzerinden açacağınız destek kaydına ekleyebiliriniz: https://turk.net/online-islemler/ilk-yardim/fatura

Bide türk Telekom onilne işlemlere girebiliyormuyum iptal işlemi olunca. TurkNet sıkıntı yaratır mı geç atmam konusunda.

Giremezsin PDF olarak istiyorlar faturayı ben çok eski abonesiydim TTNet ’ in bana mail olarak fatura göndermiyorlardı gittim güç bela aldım faturayı öyle yansıtmıştım indirimi.

Eski aboneliğimde böyle bişey gelmişti bu kabul olurmu

Açık fatura yüklemeniz gerekmektedir.

1 Beğeni

Selamlar @niyaziuck fesih faturanızı mevcut sağlayıcınızdan aldıktan sonra Online İşlemler - TurkNet > Belgelerim > Belge Yükleme > Fesih Faturası bölümünden iletmeniz yeterli olacak. Devamında 240 TL’lik kısım 6 ay boyunca eşit taksitlerle faturanıza indirim olarak yansıtılır :raised_hand:t2:

1 Beğeni

Eylülün sonu fatura çıkacakmış sanırım sıkıntı olurmu TurkNet aboneliğim şuan aktif

@niyaziuck ay sonu veya ay başında Fatura kesilir bir hafta içinde sisteme yansır Sen zaten Ağustos’ta kapatmışsın bir hafta bekle ondan sonra alırsın