Faturam olması gerekenden yüksek geldi

Selam sevgili dostlar faturam 149.90 geldi fakat gününde ödememe rağmen 164 tl ödüyorum destek kaydı açmak ücretlimi oldu artık

1 Beğeni

Hayır destek kaydı niye ücretli olsun

1 Beğeni

Faturam 149 iken 164 tl neden ödemek zorunda kalıyorum ki

Merhaba, @hgonul

TurkNet online işlemlerden - Fatura ve ödeme - Faturalarım bölümünden yüksek olan faturayı seçin en altta detaylar vardır.

1 Beğeni

139.90 10 149.90 tl gözüküyor neden 5 tl fazla ödeyeyim

Online İşlemler Merkezi üzerinden Fatura ile ilgili destek kaydı oluşturup temsilciye sorabilirsiniz bir hata var ise düzeltilecektir.

1 Beğeni

Açtım aramalarını bekliyorum

hocam aksi bir durum yoksa yardımcı olacaklardır. Geçen sene TurkNet aboneliğimi ayım dolmadan iptal ettim ve taraflarında 4-5 ₺ kalmış bana ait, sms ile iban istediler ve 5 ₺ yi kartıma attılar o konuda TurkNet 'e güvenim tam :slight_smile:

2 Beğeni

Detaylı bilgi verdiler sağolsunlar ya işin içinde dolandırıcılık var yoksa TurkNet kimseye fatura ile ilgili mesaj atmaz çünkü

Geçmiş mesajlardan müşteri numaranıza ulaştım ve hizmetinizi inceledim. Arkadaşlarım konu hakkında sizinle iletişime geçtiğini gördüm. Bilgi vermişler. Bu süreçte size yardımcı olabileceğim farklı bir konu var mı?

2 Beğeni

Arada 10 tl lik fark telefon hizmeti ücreti olabilir mi. Başvuru yaparken bana öyle bir şey söylemişlerdi. 10 tl fark ile ev telefonu hizmeti var diye…

1 Beğeni

Evt kardeş 10 tl ek telefon ücreti internet ile birlikte iyi geceler olsn

Konu sonuçlandığı için izninizle kapatıyorum. İyi forumlar :hugs:

2 Beğeni