Faturam ilk gün kesildi

@EFG merhaba benim evime 10.05.2022 de evime internet bağlatıldı ancak aynı gün fatura kesilmiş kullanmadığım internetin faturası nasıl kesilio anlamadım

Bir yardımcı olun benim bildiğim ilk kulanirsin ayın sonunda faturam kesilir böyle bir şey ilk defa karşılastım

Merhaba. @Vedat56 TurkNet tahhütsüz internet olduğu için kontörlü gibi öde ondan sonra kullanıyorsun.

1 Beğeni

20 günde bir mi geliyor

1 Beğeni

Her ayın onun da faturanız kesilecek.

İnternetiniz bağlandığında ve kullanmaya başladığında size ön ödemeli olarak fatura çıkıyor.
10.05.2022 tarihinde fatura kesilmiş bu fatura 1. aylık internet kullanırsınız. Taahhütsüz bir servis olduğu için fatura ayın sonunda değil ayın başında çıkar, bir daha ki çıkacak olan fatura tarihi 10.06.2022 olacaktır.

Bide benim aldığım hız PC den dowlond Max 500 uploud Max 800 verio tam verimle kullanamayoyorum interneti buna bir çözüm acaba bulabilirmyiz genelde 300 civari gelio dowlond

Bende de aynı durum var

:flushed::flushed::flushed: 500 ve bu bir sorun mu? :frowning::frowning:

Hocam 1 kez 500 oldu geneli 300 1000 dowlond varken. 300 kullanmak mantıksız gelio bana

Haklısınız. Ama bir çok nedenden dolayı düşük hız alıyor olabilirsiniz. Router kablosuz ayarları, router in bulunduğu odada ki wi-fi parazitleri, etrafta ki kablosuz ağlar, bağlı olan cihazların uyumları, gpon ile router arasında ki bağlantı, fiber kabloda ki sorunlar ve son olarak ISS in altyapısı kaynaklı sorunlar. Eğer destek kaydınız yoksa hemen bir arıza kaydı oluşturun.

1 Beğeni