Fatura İle alakalı

Mayıstan beridir 2 fatura ödedim kredi kartı ile 66 tl olarak yapılan kurulum ücreti yerine 99 tl olarak ödüyordum bügün destek kaydı açtım fatura hala çıkmamış bunu daha hızlı birşekilde iletebilecğeim bir yer varmı bügün akşam çıkmasını istemem de :confused:

Şansıma tüküreyim Fatura daha yeni çıktı peki ben bu ekstra 33 tl ödiyeceğim kurulum ücretini diğer ay indirim li şekilde alıcakmıyım. Facebooktan bunu yazdım bana diğer ay indirim kuponu verilir dediler.

Fatura adımından destek kaydı açtınız ise oradan gelecek cevap en doğrusu olacaktır

2 Beğeni

cevap geldi Ben Aslı T. 99 TL olan kurulum ücreti yalnızca satış esnasında vereceğiniz otomatik ödeme talimatının gerçekleşmesiyle 66 TL olabilir.Sonradan gerçekleştirilen otomatik ödeme talimatlarında maalesef bu indirim yansıtılmaz. İyi günler dilerim. Ben bunu bilseydim zaten otomatik ödeme talimatı verirdim ne saçma iş bu ya. Her türlü sonuçta kredi kartı ile ödeme yapıyorum faturaları ben gerçekten bu durumu anlayamadım.

Başvuru yaparken kredi kartı ile otomatik ödeme seçmiş olsaydınız indirimli alabilirdiniz. Sonradan verilen otomatik ödemeler dahil değil sanırım

2 Beğeni