Farklı altyapı bildirip 3 ay ücretsiz internet kullanmak

merhaba, böyle bir kampanya vardı bildiğim kadarıyla hangi koşullarda geçerli bilgisi olan var mı acaba?

oturduğum apartmanda tt fiber altyapısı var şu an ama altyapı sorgulamada çıkmıyor. ben de mümkünse kampanyadan yararlanmak istiyorum.

1 Beğeni

Eğer orada hizmet aktif ve kullanıyor ise bunu bildirerek o kampyaya katılabilirsiniz. Daha detaylı bilgilendirmeyi @EFG size yapabilir.

anladım, tt aktif etmemiş daha sanırım o bekleniyormuş. aktif olduğunda da zaten altyapıda görünür büyük ihtimalle. zor bir kampanyaymış :d

1 Beğeni

Bazen aktif edildikten sonra sisteme işlemeyi unutuyorlar yada bir hata nedeniyle görünmüyor. Bu aksaklıkların önüne geçebillmek için böyle bir kampanya yapmışlar.

1 Beğeni

15 yıldır devamlı olarak ikamet ettiğim adreste TurkNet r geçiş sürecimde aktif altyapı yok gözüküyordu. İlçemizde bulunan santraldeki arkadaşlardan rica ettim. Anında güncellemesini yaptırdılar. Müşteri hizmetleri birşey yapmıyor. Santraldeki görevlilerden rica edin. Tabi herkes aynı nezaketi göstermeyebiliyor

1 Beğeni

Bu kampanya fiber için geçerli. TurkNet verdiğiniz bildirimi iletiyor sizin yerinize bu geri dönüşe istinaden ücretsiz internet hakkı tanımlıyor aboneliğinize.

kendi altyapılarını aktif etmeyi unutma gibi bir durum oluyor mu :smiley: :smiley: birkaç aydır kutu koyuldu ama aktif etmediler nasıl hatırlatırım

Hayır bu ortak altyapı için geçerli. Kutu konuldu ise @EFG ye dm ile bilgilerinizi iletin yardımcı olacaktır.

1 Beğeni

Maalesef belli bir süre veremiyorum diyebiliyor sadece

1 Beğeni

Bu kampanya adreste Turkcell fiber varsa geçerli değil sanırım doğru mu?

Selamlar @sdyildiz, yalnızca yerel sağlayıcı fiber altyapısı için geçerli :raised_hand:t2: