Faciaya dönen TürkNet geçiş sürecim

ben 100 megabit den 96 aliyodum hizim.74 kadar dustu snr 11 den 4 db kadar dustum simdi diceklerki binada yuksek.hiz kullanan var hepsi 35 ben 100 megabit kopmalar.devam etti en sonunda yerinde destek.ekibi cagirdim sizlik sorun yok sorun portda suan alt yapiniz ,100 megabiti destekliyo sistemde 77 gozuktugune bakmayin dedi ve ankatsrede olcum yaptiginda degerlerinncok kotu olsugunu acilen portun degismesi getektigini iletti gel gorki halen oimden musteri kaynakli deyip konuyu kapatmalari beni cildirtiyo acikcasi nefret etmeye basladim artik bide modem.degisin diyo .modemim zaten asus ax82u heralde tt modemi zanneti oimdeki biktim.valahi

1 Beğeni
  1. günde ortada çözüm yok destek ekibi sürekli konu ile ilgileniyor türk telekom arıza bulamıyor ben ise mağdur oluyorum artık sabrın tükendi koskoca uzman ekip 5 günde çözüm bulamadı yarın yeni sağlayıcıma geçiş başvurumu yapıcam 26 gündür bekleyen arkadaşın yazısını okuduktan sonra umudum tükendi sonuç bu arkadaşlar okuyup geçmek isteyenler 2 defa düşünsün iyi akşamlar

Durum nedir ne oldu şuan

Hala sorunum devam etmekte en son sorunun panelde yazılımsal bir hata olduğu bilgi işlemde ki arkadaşların en kısa sürede giderecekleri iletildi 3 gün oldu hala inceleniyor. Hakan beyin telkini sonucu bu güne kadar bekledim ama artık umudum kalmadı 3 günde yazılımsal bir sorun koskoca TurkNet bilişim uzmanları tarafından giderilemiyorsa vay halimize

Bende de böyle bir endişe vardı ama geçişte problem yaşamadım şükür

Sizin adınıza sevimdim dediklerine göre bu zamana kadar ilk defa benimki gibi problem ile karşılaşmışlar uzman ekipler 8 gündür çözemedi düşünün

gibire.gectim mecburen.port.alabilmek.icin suan 5 snrde 90 megabit aliyorum normalde 11 db ile.96 alirken ama. 15 gun sonra tekrar.TurkNet 'e donicem.amacima.ulastim :slight_smile: turknrt yapmadi biz yapiyoz

TurkNet 'e tekrar geçmeniz için 3 ay geçmesi gerekmiyor mu?

Bugün son şikayetlerimi yaptım ve bana iptal etmem önerildi. Bunun üzerine tüm süreci kayıtlarla video oluşturup benim gibi insanların aldanıp boşu boşuna vaktini harcamamasını sağlamak. Müşteri hizmetleri kısmının bu kadar zayıf olduğu konusunda bir sürü şikayet duydum ama denemek istemiştim sağolsunlar baş ağrısı ve pişmanlıktan öte birşey sağlamadılar. Sonucu merak ederseniz bugun kesinlikle başka operatöre geçiş yapcam

hayir benim bildigim.yeni abonelikde hemen gecis oluyo gsm.degil sonucda

Millenicom dan gibirnete geçmek istediğimde millenicom gibirnet tarafina ret cevabı vermişti. Neden olarak 3 aydan kısa bir süreli üye olmam. Bende komple iptal edip öyle geçiş sağladım.

1 Beğeni

Evet bende biraz önce farklı bir sağlayıcıdan aynı cevabı aldım mecburen iptal edip yeni bir abonelik başlatıcam ve hat açtırma ücreti ödeyeceğim teşekkürler TurkNet

vala bilgim.yok oyle.olursa iptal.ederim.suan port degistirdim ve 90 megabit almaya basladim

Bölgende port azsa elindeki porttanda olma sağlayıcı değişikliğinde en az 3 ay diğer sağlayıcıda kalman yada iptal ettirip yeni üyelik açtırman gerekiyor 100 küsür lira gibi birde hat tahsis ücreti ödüyorsun ekstra yeni abonelikte