Eve gelen telekom kablosunda sorun ve 12 gündür internetim yok

herkese merhaba, ben TurkNet kullanıcısıyım 01.01.2021’den beri internetim yok. TurkNet destek kaydı açtım, saha ekibi geldi atlak bağlantı var dedi gitti. Sorun çözülmedi internetim gene sürekli kopmaya ve hız düşük devam etti kullanamıyorum internetimi. TurkNet Türk telekoma saha emri veriyor ne sorun düzeliyor ne giden ne gelen var. evimde ankastre yok direk siyah telekom kablosu geliyor ve ben sorunun siyah telekom kablosunda sorun olduğunu düşünüyorum.TurkNet ve Türk telekom yardımcı olmuyor 12 gündür internetim yok lütfen birisi bana yardım etsin.

Bu durum da atlak bağlantı var ise sizin ile ilgilenicek operatör Türktelekomdur. Facebook TurkNet grubun da mailler var orada ki mailler aracılığıyla sorununu anlat iletişim bilgilerini yaz gönder bir deneyin şansınızı ve Türktelekom müdürlüğüne müracaat edin.

facebook kullanmıyorumda siz bana acaba burdan atabilir misiniz. TurkNet Atlak bağlantıyı çözdük dediler bana

Telekom öyle belirtmiş olabilir bazı teknik elemanlar işini dikkatsiz yapabiliyor atlak bağlantı için TurkNet ekibi mi geldi ?

saha ekibi geldi ve dedi ki atlak bağlantı var ben bunu TurkNet 'e bildiricem dedi . TurkNet 'te Türk telekom ile konuşup sorunu halletiklerini söylediler ama hiç bir şey değişmedi. Benim kendi düşüncem evime direkten gelen telekom kablosunda sorun olduğunu düşünüyorum

Sorun direkte olabilir. Veya saha dolabında da olabilir.

sorunu nasıl çözebilirim TurkNet yardımcı olmuyor

Saha dolabından ve direklerden Türktelekom sorumlu. Türktelekom müdürlüğüne müracaat edin.

hocam bana böyle bir mesaj geldi

1 Beğeni

Beklemeliyiz bölgende ki Türktelekom ekiplerine kalmış bir durum. Kopma oluyorsa hizmetinizi kullanamıyorsanız TurkNet’in destek kaydına girip kullanamadığınız günlerin sayısınca faturanız da indirim yapmalarını isteyin.

Benimki 20 gün oldu ne gelen var ne bakan telekomun ekiplerinin canı isterse gelecekler. Bende bu arada boş durmuyor telekoma mail şikayet vs gerekli bildirimleri yapıyorum. Ama sürekli aynı şey siz değil TurkNet irtibata geçsin. Geçiyor ama yapmıyorsunuz…