Ev telefonum var kurulum ücreti

türktelekom tahaatsüz ev telefonum var ama internet yok türknet başvururken kurulum ücreti ödermiyim.Kurulum için ekip gelecek mi kablo çekildi direkten müstakil ev olarak aboneliğe başvurduğumda etiketlemeyi nereye yapacaklar eve bir tane kablo geliyor.

@Moderatrix @Hakan.Yildirim @cevap verebilirmisiniz

Başvurunzu yaptıktan sonra eposta adresinize gerekli belgeleri gönderirler PDF olarak o belgelerde kurulum ücreti yazıcaktır genelde 3 ay boyuca 33 lira olara faturaya yansır yani 3 ay boyunca 120 liraya yakın bi bedel ödersiniz sonra normal tarifenizin ücretini ödemeye başlarsınız. evime kablo geliyor derken sanırım siyah kablodan bahsediyorsunuz kurulum ekibi gelip o kabloya modeminize bağlamak için ek yapıcaktır.
kurulum ekibi sizi arayıp geliceklerini haber vericektir ha unutmadan epostanıza yollanan belgeri çıkartıp imzalayıp kurulum ekibi geldiğinde onlara teslim etmeniz lazım.

Evet kurulum ekibi gelecek. (müstakil evlerde gerek kalmasa da belgeleri teslimn almak için gelecekler. Telefon hattı üzerinden internet hizmetini alacaksınız. Ayrıca bir kablo çekilmez diye düşünüyorum.

Mehmet Bey, merhaba sıfırdan yapılacak her bağlantı için 108 ₺ kurulum ücreti alınıyor ve bu sizden 36 × 3 = 108 ₺ şeklinde 3 fatura döneminde tahsil ediliyor. Kredi kartına talimat verirseniz 108 ₺ olan kurulum ücreti 75 ₺ ye düşüyor.

kurulum ücreti alınmıyormuş yine de teşekkürler