Eski Üyeleri Forum'da Görelim

Benden eskisi yokmu yahu :slight_smile: Yaş daha 43 hahahahaha

1 Beğeni

benim de yaş 17 ben sadece Türk Telekom kullandım haziranda bu durum değişecek

Benim oğlum 16 yaşında :slight_smile: ama benden eski yaşlı vardır herhalde burda :slight_smile: daha 43 üm yahu kendimi kötü hissettim hahahahaha

1 Beğeni

bu arada baska bir post ta gördüydüm babaeskidesin sanırım :slight_smile: babaeski kırklareli malkara tekirdag keşan çok dostalarım var oralarda çok iş yaptık oralarda bende yarı keşanlıyım diyebilirim :slight_smile:

memleket neresi hocam

Aslen rize. Doğma büyüme istanbul. Ama işimiz trakyadaydı keşanda 1960 - 2010 arası : ) Halen trakya genelinde çok akrabalarım var :slight_smile:

1 Beğeni

sen de benim gibi Karadenizlisin demek ben Kastamonuluyum

1 Beğeni

Vardır illaki ama internete erken erişmiş biri olarak gördüğüm kadarıyla hâlâ internet dede siz görünüyorsunuz :face_with_hand_over_mouth:

1 Beğeni

Ben 68’liyim sakin sakin sanki 30 gibi izliyorum ses etmeyin :joy::joy: Benim hikayem 93’te ODTU ağı ile başladı. İlk adımlarda vardık, ey gidi günler. Sonrasında BBS’lere bağlandık ettik şimdiki gençler hep internet var sanıyor. Netscape desen o ne diyor :laughing: Geçen walkman” mi buldum lise sondaki oğlanlar baba bu ne ya taş devrinden mi kaldı dediler. Hatta kurşun kalem ve kaset bağlantısını anlattım boş boş baktılar :joy:

Neyse keyfimizi sürelim :v:O zamanlardan anılar bile hala kullanılıyor bizde…

4 Beğeni

Netscape i unutmustum :joy: siz benden eskisiniz aynen :joy:

2 Beğeni

:joy::joy::joy: hatta diskette yüklerdik. O zaman kaçak vs yazılım nerdeee :blush:

1 Beğeni

Bizde sadece kablolu bağlantı vardı, çeviri yaparak bağlanıyordu :slight_smile:

o ses neydi beynime kazınmıştı. 14400 modemlerden usrobotics 33600 sonra 56600 modemlere geçince hepsinin sesi farklıydı ama ezberlemiştim onu :slight_smile:

Bu mesela 33600 veya 56600 olmasi lazim :joy::joy:

1 Beğeni

İstanbul taksim de bir gazete bayisinden bir iss nin tek kullanımlık birşeyini alıyorduk onu bilgisiyara girince internetimiz oluyordu

1 Beğeni

İxir mi ne vardi o olabilir :joy:

1 Beğeni

Evet o sona doğru olan garip ses 33600 handshake sesi :joy:

1 Beğeni

Burdaki bir cok kisi bu sesi bilmiyor olabilir :slight_smile:

1 Beğeni

Böyle giderse bize dedeler grubu yapıp kapıyı üstümüze kilitleyecekler :joy::joy:

2 Beğeni

İsin kotusu bu tip diyaloglarda yaslandigimi dusunmeye basliyorum :slight_smile:

1 Beğeni

yahu vardır bizim gibilerde ama ses vermiyorlardır bir ikimizmiyiz :slight_smile:

2 Beğeni