Eski Üyeleri Forum'da Görelim

Merhaba Arkadaşlar,
Konu Dışı Gönderi Paylaşıyorum, Kaynaşmak İçin.
Kaç Yıllık Üyesiniz TurkNet’e ?
Üye Olduğunuz’da İlk Aldığınız Hız Ne Kadardı ?
Ben 2011 Yılında Üye Oldum TurkNet’e
İlk Aldığımız Hız 8 Mbit 4 GB Kotaydı.

:slightly_smiling_face:

5 Beğeni

Ben 2019 şubat ayından beri burdayım devrecilik varmı aga torun oluyorum da :smiley:

3 Beğeni

O zamanlarda bayiler üzerinden hizmetler satılıyordu. Bu sözleşmeleri hatırladım :slight_smile:
Hangi bayiden almıştınız acaba :slight_smile:

3 Beğeni

2018 Ağustos olması lazım, biraz uzun sürse de 16Mbps olarak başladık biz de :upside_down_face:

2 Beğeni

2018/4.Ay

2020/ 16 Haziran 'dan beri internetsizim!

Hocam üyelik babamın üzerine kayıtlı, internetten pek anlamadigi için ben ilgileniyorum, sanırım tahtakale’den başlatmıştı yanlış hatırlamıyorsam :slight_smile:

Tarih: 4 Mayıs 2001 cuma dialup bağlantı ile ziyaret ettiğimiz sitelerden biri.

4 Beğeni

taahhüt var mıydı o zamanlar :grinning:

TurkNet o zamanlar kurumsal hizmet veriyordu yanlış hatırlamıyorsam. :flushed:

Sen bizden yaşlısın TurkNet 'e :smile::smile:

Yok bireysel hizmette veriyordu. 98 yada 99 senedinde dial-up ile evden bağlandım. İlk kullandığımız ISS Turk.net idi. Modem kurulumunu disket ile yapmıştık. Hatta internet explorer 3.0 kurulum disketlerini hala saklıyorum :slight_smile:

1 Beğeni

TurkNet icin diyemeyecegim ama Turkiyede ilk ozel servis saglayici SOL ve ilk 100 abonesinin icindeyim :slight_smile: Öncesindede daha internet www yokken doruk bbs vardı bbs donemlerini hatirlayaniniz varmi :slight_smile:

:flushed::flushed: sınırsız internet 29 $ + Kdv mi :flushed: Turk Nokta Net - Abone Olmak Ýçin - Internet Paketi

2 Beğeni

Hatırlamıyorum, belki de ilgi alanım mIRC in dışında olmadığı içindir :face_with_hand_over_mouth::face_with_hand_over_mouth:

1 Beğeni

Aynen bu civarlarda birşey ödediğimi hatırlıyorum :slight_smile: Ama ilk abonelere özel bir kampany yapmışlrdı iilk sene için.

1 Beğeni

Mirc falan cok daha sonra mirc doneminde superonline vardi :joy: hatta bir donem uydu internet dexar vardi onu bile kullanmistim upload normal modemden download uydu ustunden geliyordu tek yonlu uydu internet :slight_smile:

Size dede diyebilir miyiz? :face_with_hand_over_mouth::face_with_hand_over_mouth:

Dede ne mezartaşı falan olur herhalde benden :joy::joy::joy:

2 Beğeni

Evet evet forumun internet dede si siz olun :smiling_face_with_three_hearts:

1 Beğeni

2 sene sonra konuyu hortlattım :joy: