Esenler Kemer mah gigafiber

Esenlerin birçok mahallesine gigafiber çekildi.Komşumuz havaalanı mah,birlik mahallesi kemer mahallesinde çalışmalar ne zaman başlayacak türk telekoma tahahüt yenilemek istemiyorum yakın zamanda gigafiber çalışması başlayacaksa.

1 Beğeni

Ben ninehatun da oturuyorum dün kutu kondu apartmana bi aktivasyon kaldı.

Benim aptye 22 marttanı ne kablo çekildiydi sonra mahallede sonlandırılma yapıldı siyah kutu ile onun tarihini bilmiyorum dünde kutu kondu apartmana

1 Beğeni

Havalani ile birlik mah çakildi kemer mah ne zaman gelinecek.

1 Beğeni

Benim bildiğim kadarı ile şu anda Esenler’de Birlik Mahallesi, Fatih Mahallesi ve Havaalanı Mahallesi’nde GigaFiber mevcut.

1 Beğeni

Tuna mahallesindede çoğunda gigafiber mevcut. bende tunadayim çoğu sokağı gigafiber hizmetini almaya başladılar lakin bulundum sokakda ne kablo çekimi ne de bı ses var dört gözle arkadaşlarla bizim sokağa ne zaman başlıyacaklar bekliyoz :roll_eyes:

@EFG esenler kemer durum nedir.

1 Beğeni

@EFG yetkili sizmisiniz acaba.

Merhaba @Ali_vardar, ben durumu planlama ekiplerimize soracağım. Dönüş aldığım zaman sizi bilgilendirirm.

Sizden olumlu haber bekliyorum

Süperonline sitelerde var kemerparkevlerinde vede kemer mahallesi nüfus olarak bayağı kalabalik

@EFG bilgi varmı acaba dönmediniz.

1 Beğeni

Merhaba,
Bu konuyla ilgili @alperenatici gerekli kontrolleri gerçekleştirdikten sonra dönüş sağlayacaktır.

Teşekkürler inşallah sevindirici haberi verirsiniz iki komşu mahallemize fiber çekildi,sabırsızlıkla bekliyoruz

2 Beğeni

Merhabalar, özel mesaj üzerinden iletişime geçtim :innocent:

1 Beğeni

Az önce Alperen beyden sevindirici bilgiyi aldım Esenler Kemer mahallesinde 2022 sonuna kadar gigafiber gelecekmiş:grinning::grinning:

2 Beğeni

Ali Bey atışalanı Cadesine Geldi Kemer Bizde Bekliyoruz Bende Kemerdeyim :blush:

1 Beğeni

Pek yakında sizin de GigaFiber teşekkür konularınızı göreceğiz anlaşılan @Markapasa :heart_hands:

3 Beğeni

İnşallah :man_dancing::heart::pray:

Bugün yüksel düğün salonunun karşısında ekipler kutulams yapıyodu arkadaşlara sordum 1 1.5 aya kemere gireceklermiş

1 Beğeni

Kemer Mah Alt Tarafları Tamamen Çekilmiş TurkNet Gigafiber ama Ne Hikmetse Asıl Gelmesi Gereken Yere Daha Gelmedi Dükkanların İş Yerlerinin Olduğu Yere Daha Gelmedi Çok Tuhaf

1 Beğeni