Esenler / Davutpaşa Gigafiber Süreci

Alt sokağım ve üst sokağım aktif, bizim sokağın taraf halen duruyor, nasıl bi sıralamanız var gerçekten anlamıyorum…

Aslında hayatın genel kuralı bu Umut Bey. Bir şeyi çok isteyince olmuyor, tecrübeyle sabit :smile: Ben de ilk duyduğum andan beri, yani 2 senedir deli gibi gigafiber istiyordum. Geçen sene bölgem planlamaya dahil edildi ve 2022 içinde kullanabileceksiniz dendi. Sonra belediye adlı bölümsonu canavarı çıktı karşımıza. Çalışmalara izin vermiyor. 1 senedir el kol bağlı öylece bekliyoruz. Sizin en azından çevreniz sarılmış GigaFiber ile. TurkNet’in çalışma şekli nedir bilmiyorum biraz garipler. Ama bu sene bitmeden size de gelecektir. Çok kafaya takarsanız bu süre uzar benden demesi :smile:

3 Beğeni

Beni resmen akrep kıskanıca aldılar öyle tutuyorlar, görüp dokunamamak çok koyuyo :slight_smile:

1 Beğeni

benimde resimdeki gibi üst sokak aktif bizim sokak değil

@alperenatici bey, dün alt sokağımda kutuların konumları düzeltilmiş, fakat 59. sokağın yukarısında yani 64-61-58 sokaklarında da kutular çok baştan salma şekilde konulmuş (Esenler / Davutpaşa Gigafiber Süreci - piecess tarafından #9) ve artık lütfen rica ediyorum, 59 sokağın da kutularını bağlayın lütfen ya, yani sokağımın başı ve sonundaki sokaklarda mevcut neden bizim cadde ve sokağa gelmiyor halen, bi tarih verin en azından ekiplerle iletişim halindesiniz süreci hızlandırsınlar, gerekirse iki katı fatura ödeyeyim bağlansın yeter ki şu fod kutuları kullanayım şu hizmeti yahu

Selamlar @piecess, heyecanınızı anlıyorum. Ekipler belirli bir iş planına, sırasına ve yoğunluğuna bağlı olarak işlem sağlıyor. En kısa sürede GigaFiber deneyimine kavuşmanız dileğiyle :raising_hand_man: