Epic Games GTA 5'i ücretsiz yaptı!

Evet, yanlış değil. Epic games GTA 5’i kullanıcılarına ücretsiz olarak sunuyor ve eğer alırsanız içinde GTA online içi 1 Milyon para hediye.
image

1 Beğeni

Girebilsek alcaz. :smiley:

3 Beğeni

Rusya sunucusunda alabildim ben. :smiley:

Ben zamanında 100 lira bayıldım bu oyuna steam’den ne olacak şimdi :smiley: ?

2 Beğeni

Rusya sunucusuna girsemde gta5 e tıkladığımda hata alıyorum çok fazla yoğunluk var :smiley:

1 Beğeni

Bilgisayar kaldırmadıktan sonra… Gameplay videolara devam

1 Beğeni

Geforce Now deneyin :slight_smile:

1 Beğeni

Geforce now da oynanabilir benimde kaldırmıyor.

1 Beğeni

Kaldırsın kaldırmasın ürün bedava değil mi. :smiley: Kullanırız bi ara.

Alt yapım olmadığı için 10 mbps Superbox’a kaldım. Geforce benim için cama ekmek banmak demek :slight_smile:

3 Beğeni

Bi indireyim dedim, Rusça versiyon da çöktü :roll_eyes:

Pes etmeyin arkadaşlar ben aldım :smiley:
image

1 Beğeni

Geforce Now da henüz Gta5 yokmuş malesef :frowning:

1 Beğeni

Zamanın’da Steam’den 85 Lira’ya Almıştım.
TurkNet sağolsun, 2 ila 3 saat arasında indirme işlemi tamamlanmıştı :slightly_smiling_face:

Benim de emektar notebook’um kaldırmaz. Hoş zamanında önce PS3 sonra PS4’te bitirmiştim.
Bu arada Haziran ayı içinde Steam’de de ciddi indirim olacak.
Ayrıca şu anda bazı oyunlarda PSN’de de indirim var. En şaşırtıcı olanı NBA 2K20.
22TL 21 Mayıs’a kadar…

GeForce NOW’ın betasına katılmıştım. Pek memnun kalmamıştım ama güncel durumu denemek lazım tabii. Bu arada bir çok önemli yayıncı oyunlarını GeForce NOW’dan kaldırdı. Takip etmek lazım son durumu.

başka oyunlar için geçerli 60 tl de indirim kodu verdiler. :slight_smile:

Oyunların silinmemesi için 2 saat oynanması gerekiyor, steam ile davalık durum var şuanda, çok hesap açanların hesaplarını iptal edecekler söylentisi var, oyunun izde kalması için en az 2 saat oynayın, sona oyun geri alınabilir.

1 Beğeni

Kaynak belirtebilirmisiniz ?

Resmi bi açıklama yok bildiğim kadarı ile ama haber sızmış, belgeleri bile hazırlamışlar.

Boş haber diyebilirsin ama GTA5 geleceğide sızmıştı ve gerçek çıktı.
Ateş olmayan yerden duman çıkmaz.

Tabi bu durum bi ihtimal, umarım gerek değildir.

Gerçek olsa bile herkes 1 adet alma hakkı verileceğini düşünüyorum. Onun için en az 2 saat oyunu oynayın veya açık bırakın 2 saat oynama süreniz olsun.