Engenius Ews310Ap modem olarak kullanmak?

Merhaba,

Yalın internet 100 mb hıza kadar olan tarifeye yeni abone oldum şuan aktivasyon işlemleri tamamlanıyor. Önceki sağlayıcımda verilen modemi kullanmıştım TurkNet için modem gerekliymiş elimde Engenius Ews310Ap var bu ürün Vdsl2 için ve modem olarak kullanabilmem için uygun mudur?

Konuyla ilgili yardımcı olabilecek biri var mı? Hiç bilgim olmadığı için yardımınıza ihtiyacım var

Merhaba malesef VDSL hattınızda bu cihazı kullanamazsınız bu cihaz access point tir yani wlan alan genişleticidir.

1 Beğeni

O yüzden emin olamadım daha önce şirket için alınmıştı bu cihazı modem olarak kullanabilir miyim merak ediyodum ama sanırım yeni cihaz almak gerekiyor. Ev uzunlamasına bi ev ve net 140 m2 eski modemim arka odalarda çekmediği için ortalara Xiaomi çoğaltıcı koymuştum tam performans olmasa da iş görüyordu. Hangi modemi almamı tavsiye edersiniz bütçe max 1000 lira olabilir. Yardımınız için teşekkür ederim

Access point olduğu için kullanamıyormuşum yeni modem almak gerekecek desteğiniz için teşekkürler

Merhaba

Bu cihaz sadece accespoint özellikleri var. Cihazın üstünde sadece wan portu var 1 gigabit girişli dsl girişi yok

Cihazın özellikleri :

Teşekkürler dediğim gibi bu ürünlerle ilgili hiçbir bilgim yok. Önerebileceğiniz modem hangisidir?