Engelsiz tarife hakkında

Merhaba, şuan vae 100 mb’e kadar olan paketi kullanmaktayım. Babamın engelli raporuyla birlikte engelsiz tarifeye başvurmak istiyorum fakat Engelsiz Tarife — TurkNet bu linkteki açıklamalara istinaden engelsiz tarifede vaeden alabileceğim vdsl hızı maksimum 35’e kadar mı olacak? Açıklamadan bu şekilde anladım ama böyle bir sınırlama mantıksız gelince pek anlam veremedim. Tarifeyi kullanan vae alt yapısına sahip arkadaş varsa konuya açıklık getirebilir mi acaba? Maksimum vae 35 mb’e kadar mı oluyor bu tarifede?

Sayfadaki açıklama şu şekilde:

• ADSL altyapısında, altyapının uygunluğuna ve mesafeye bağlı, 16 mb/s’e kadar, VDSL altyapısında ise mesafeye bağlı TurkNet’in aktif YAPA altyapısında yer alan adreslerde 100Mb/s’e kadar download hızından faydalanılabilecektir. Aktif altyapı dışında kalan adreslerde mesafeye bağlı 35Mb/s’e kadar (VDSL) download hızından faydalanılabilecektir.

Hayır o genel paket tanımı siz 100mbps lik paket üzerinden indirim alacaksınız. Hız değişimi olmayacak sadece toplam fatura tutarında değişiklik olacak

1 Beğeni

TurkNet TurkNet Online İşlem Merkezi’den gelen bilgi de sizin belirttiğiniz şekilde. Teşekkür ederim.

Engelsiz tarifesi için babanızın engelli sağlık raporu veya kartı ve kimlik nüshasına ihtiyacımız var. Üzerinde TC kimlik no, engel oranı ve süreklilik bilgisi yer alan engelli kart veya raporu ve kimlik nüshasını bize önlü arkalı ve okunaklı olacak şekilde online işlem merkezinden farklı başlıklar altında yükleme yaparak veya 0212 216 55 60 numaralı hattımıza okunaklı olacak şekilde faks olarak iletebilirsiniz.

Paket veya hız fark etmeksizin hangi pakette olursanız olun paketten ve paket hızınızdan olduğu gibi yararlanırsınız. Tarife indirimi %25 tir.

2 Beğeni