Engelsiz Tarife geçiş problemi

Dostlar merhaba yaklaşık 2 hafta önce abonelik başlattım şuanda paketim özgür iletişim p. olarak 85tllik paket görünüyor abonelik babam adına açıldı fakat engelli olan vatandaş amcam(babam vasisi)
(abonelik başlatırken hatırladığım kadarıyla vasisi olan kişi de bu haklardan yararlanabiliyordu 1. dereceden yakınu yoksa engelli vatandaşın) amcamın engelli raporunu belgelerim kısmından yükleyince resim net olmasına rağmen upload edince resim kalitesi bozuluyor ve okunamadı diye geri dönüş yapılıyor nasıl iletebilirim ? ve babamın vasisi olduğuna dair kağıdı nereden yükleyebilirim veya gerek var mı buna ?

1 Beğeni

Fotoğrafı telefonunuzun kamera uygulaması ile çekip yüklemeyi deneyebilirsiniz.Online İşlem Merkezi üzerinden destek kaydı açabilirsiniz fax üzerinden iletmenizi talep edebilirler.

telefonun kamerası ile çekip yükledim zaten jpg olarak çekti hatta yükleyince çözünürlük bozuldu yoksa resim net bir resim. vasilik olayında bilginiz var mı?

1 Beğeni

Bende belgelerimi bahsettiğim şekilde yükledim sisteme,genel olarak yüklenen fotoğrafların çözünürlüğünü düşüyor.Şimdiye kadar hiç sorun yaşamadım.Hatta teyit etmelerini bile istemiştim müşteri hizmetlerinden okunabilir mi diye okunuyor bir sorun yok demişlerdi.Vasi durumunda bilgim yok maalesef.

1 Beğeni

anladım teşekkürler ben de yükledim fakat kalite düştü siz yüklerken engelli oranını ve TC kısmını mı aldınız sadede yoksa doktor imzalarını da aldınız mı ? yakından çeksem(doktor imzalarını almasam) net bir şekilde iletilebilir.

1 Beğeni

Yok yanlış anladınız belgelerim derken kimliğimi ve fesih faturamı yükledim bozulma olmuştu fakat okunabilir olduğunu söylediler.A4 boyutundaki belgeler için Cam Scanner gibi uygulamalar kullanarak fotoğraf alabilirsiniz daha kaliteli olacaktır yüklediğinizde bozulma olsa bile okunabilirligi daha yüksek olur.

1 Beğeni

A4 boyutunda zaten camscanneri deneyeyim bi teşekkürler dostum.

1 Beğeni