Emanet verilen ONT ve Router geri alındığında nereye gidiyor?

Merhaba. Emanet ONT ve Router geri alındığında, nereye gidiyorlar?

bildiğim kadarıyla arızalı değilse başka müşteriye… arızalıysa refurbished yapıyorlar serviste onarıp…

yerleşik operatörde böyleydi. turknette muhtemelen aynı politikadadır. aklın yolu bir. çipi yanmış felansa geri dönüşüme (parçalanıp değerlendiriliyor) gidiyor

2 Beğeni

Yani bana verilen Nokia ONT cihazı aslında daha önceden kullanılmış mıdır?

1 Beğeni

Merhaba, emanet verilen modemler genelde kiralık modem olarak geçiyor diye biliyorum.

Kiralık veya emanet verilen modemlerin eğer bir sorunu yoksa geri alınan modemleri bir başka kişiye veriyorlar ve o kişi o modemi kullanmaya devam ediyor.

Kiralanan modemleri genelde bir kişiden aldıktan sonra deniyorlar ve ona göre bir başka kişiye veriyorlar fakat arızalanırsa gelip değişiyorlar.

Düşünüldüğü zaman herkese kiralık 0 modem verilirse şirket zarar edebilir. :slight_smile:

1 Beğeni

Neden ONT ve Router’ı emanet veriyorlar? Aylık taksitle ödeyelim parasını yavaş yavaş, o şekilde bizim olsun cihazlar?

Merhaba router cihazı verilebilir ama ont cihazlarının temin edilmesi zaman zaman zorlaşıyor ve bir abonenin ont cihazı arızalandığın da emanet cihazın verilmesi aboneyi mağdur etmeden işlerin çözülmesini sağlıyor.

3 Beğeni

Cihazın kutusunu yanımda bulunduruyorum, satın alamaz mıyız? İncelemek için…