Elektrik kesintisinden sonra İnternet ışığının yanmaması

Merhabalar pazar akş■■ı 10 dakikalığına elektrik kesintisinden sonra İnternet ışığının yanmaması ve 1 gün bekledikten sonra arızanın devam etmesi. Turknette arıza kaydı açma aşamasında Türk Telekom alt yapı sorunun olduğunu ve 2 sonra düzeleceği bilgisi verildi. Ama sorunum devam ediyor. Bugün turknetten aranıp bana en son modeme kurulum yapılmasını ve düzeleceğinin söyledikten sonra düzelmemesi. Acaba başka ne yapabilirim. Bu sorunla karşılaşan varmıdır. Yardımlarınızı rica ediyorum.

DSL ışığınız yandığı halde internet ışığı mı yanmıyor? Modemi tamamen fabrika ayarlarına geri döndürüp sıfırdan kurulum denediniz mi?

Evet dsl ışığı yanıyor. İnternet ışığı yanmıyor. TurkNet müşteri hizmetleri tarafından arandım. Modem kurulumunu tekrardan yapın dedi yaptım. Düzelmedi. Bütün fişleri tekrardan modem den çekip tekrardan modemi kurdum. Çalıştı. Sabah kalktığımda ve tekrardan baktığımda yine aynı sorun ile karşılaştım. Yine gitti İnternet :cry: :cry: :cry:

Açık Destek kaydınız varsa oraya yaptığınız işlemleri ve son durum bilgisini yazın.

Alt yapıda sıkıntı olduğu ve 12 temmuz saat 03:30 dan önce düzeltileceği hakkında mesaj geldi

1 Beğeni

Bu bana pazar günüde gelmişti. Ama Türk telekomda sıkıntı olmadığını söylemişti.

Telekom un otomatik mesajları üzerinden cevap geldi ise onu dikkate almamak daha iyi olacaktır. Saha ekiplerinin çalışması sonrası sorun düzelmez ise tekrar belirtin destek kaydınıza

Bir ihtimal modemin bozulmuş olabilir(aynı durum benim de başıma gelmişti. Garantiden yenisini verdiler). Ama TurkNet’ten gelecek cevabı beklemeni öneririm.

Bu mesaj bana turknetten geldi. Başka bir ömerin varmıdır

Hangi mesaj TurkNet ten geldi?

Türk telekom alt yapı sorunun olduğunu ve tarih olarakta 12 temmuz saat 03:23 te düzeleceğini. Ama şimdi eve geldim İnternet çalışıyor.

Gündüz çalışma yapıyor olabilirler. Veya çalışma erken tamamlanmış olabilir