E - Fax ile İptal (E-Posta ile)

TurkNet Online İşlemler’den İptal Sayfasında açıklanmış.

Eğer bizim bir hatamız, eksikliğimiz yüzünden gitmeye karar verdiyseniz, özür dileriz. Emin olun ne hata yaptıysak kötü niyetle değil, yanlışlıkla yapmışızdır. Yanlışımızı düzeltmek için bize bir şans daha verirseniz bizi çok mutlu edersiniz. Bunun için bize destek menüsünden hemen kayıt bırakmanız yeterli.

Bizi bırakmanızı hiç istemeyiz ancak hizmet verirken olduğu gibi ayrılırken de iyi bir deneyim yaşatmak, zorluk çıkartmamak TurkNet’in en önemli özelliklerinden birisi.

Her geçen gün altyapımızı ve hizmetimizi daha iyi bir noktaya getiriyoruz. Bu deneyimi yaşamak için gitme talebinizi bir daha değerlendirmenizi öneririz.

Yine de gitmek istiyorsanız size hizmet vermek çok güzeldi.

Tekrar bekleriz.

Hizmet iptal talebinizi, kimliğinizin önlü arkalı fotokopisi ve Abone/Hizmet numaranızın, iletişim bilgilerinizin ve imzanızın bulunduğu bir dilekçeyi posta eki ile birlikte iptal@turknet.net.tr e-posta adresimize gönderebilirsiniz.

Göndereceğiniz e-postayı aboneliğiniz ile eşleştirebilmemiz için konu kısmına “Abone Numaranızı” yazarak sistemlerimizde kayıtlı e-posta adresinizden göndermenizi rica ediyoruz. Abone numaranızı https://turk.net/online-islemler/kisisel-bilgiler sayfasından öğrenebilirsiniz. (E-Fax gönderim örneği sayfanın altında yer almaktadır.)

Örnek iptal dilekçe için tıklayınız

E-fax mail örneği ;

3 Beğeni

buradan şöyle bir sonuç çıkıyor mu. fax la postayla uğraşmayın iptal dilekçenizi ve kimlik fotokopinizi mail olarak atabilirsiniz diye. görselden anladığım mail görüntüsü var. :slight_smile:

İmza istiyor yine dilekçede imza görselini worde yapıştırabiliriz ya da çıktısını alıp imzayı atıp daha sonra taratarak pdf olarak da yollayabiliriz sanırım, word demiş ama. :thinking:

2 Beğeni

normal imzalı dilekçenin güzelce bir resmini çekip, o resmide word dosyasına yerleştirince al sana güzel bir dilekçe :slight_smile:
yinede inşAllah kullanmam gerekmez. :slight_smile:
turknetle katolik nikahı yaptık, boşanma olmuyor artık :slight_smile:

1 Beğeni

mezara kadar yani :thinking: :thinking:

1 Beğeni

aynen. ya mutlu bir birliktelik sonrası mezara, ya da internetsiz bırakıp genç yaşımda mezara. her halükarda mezara gidiyoz gitmesine :slight_smile:
ben ilki olacağını düşünüyorum…

1 Beğeni

Biraz daha zorlarlarsa kullanmak zorunda kalcam ama kullanmak istemiyorum :slight_smile:

2 Beğeni

Bu işlemlerin hepsini cep telefonunuz üzerinden yapabilirsiniz. İmza için ise yine Adope fill & sign uygulaması ile yapabilirsiniz. PDF olarak oluşturulan dilekçeyi ise PDF to word şeklide Google araması yapıp site üzerinden çevirebilir o şekilde gönderebilirsiniz.

1 Beğeni

umarım kullanmak zorunda kalmayız. bu aileden kopmak istemiyorum. TurkNet; okuyorsan bu mesajımı, ona göre birbirimizi kırmayalım :slight_smile:

3 Beğeni

bu yönerge baglı bır e bır aynı şekılde de yapsan hatalı dıye gerı mail alırsın TurkNet abonelık ıptalı ızdırap hıcbır sekılde iptal edemeyeceksınız