Düşük hız sorunu yaşıyorum

İyi günler. Hizmetinizi

yaklaşık 5 aydır sorunsuz bir şekilde kullanıyordum. Lakin dün akşam ve bugün akşam 21:00’dan itibaren hız sorunu yaşamaya başladım. Dün yaşadağım sorun ortalama 3-4 saat içerisinde çözülmüştü. Bugün akşam saat 21:00’da tekrardan aynı problemle karşılaştım. Uygulamanız üzerinden destek kaydı açtım, fakat 57Mbps internetin sorunsuz bir şekilde tarafıma yansıtıldığı söylendi. 5 aydır hiçbir sıkıntı çekmeden kullandığım internetim 2 gündür saat 21:00’dan itibaren hız düşmesi yaşıyor. Yaklaşık 40 Mbps’lik bir kaybım oluyor. Umarım en kısa sürede çözüme kavuşturulur.

Merhaba Emirhan, öncelikle foruma hoşgeldin :relaxed:. Senin sorununa yakından baktığım için sorunun bant genişliği yetersizliğinden kaynaklandığını farkettim. Bahsettiğim soruna çözüm türknetin kapasite genişletmesiyle çözülecek gibi görünüyor. Teknik arkadaşlar bu durun ile ilgileniyor. Zaten durum çözüldüğünde bilgilendirme de yapılacak.

Merhabalar, internetim akşam saatinde yine yavaşlamaya başladı. Ama bu sefer 2-3 Mbps’ye değil. 30Mbps’ye düştü. Sorun ben de mi yoksa TurkNet ile alakalı bir sorun mu var acaba?