Durduk yere paketim yükseltildi

50 mbps olarak kullandigim internetim 10 dk kadar önce 75 paketine yükseltildi benim internetim 50 hız üstünde kullanamıyorum internet hiç gelmiyor ve şuan 75 e çıkardıkları için internetim koptu sizden ricam internetin lütfen 50 paketine geri düşürülmesini istiyorum
Abone numaram: ********

Lütfen destek kaydı oluşturun. Buradan yapabileceğım bir işlem yok.

Destek kaydına geri dönüş çok geç yapılıyor, ortalama 15 16 gün önce actigim geri dönüş yapmadıkları talebe buradan yazarak çözüme ulaştım ve buradaki arkadaşlar çözüme ulaştırdılar teknik destek kapatılmış kaydı şuan saçma bir şekilde paketi yükseltiyor şuan açacağım talebe yine 1 2 hafta beklemek istemiyorum rica ediyorum süreci hızlandırmak amaclı yardımlarınızı bekliyorum

Dediğim gibi buradan yapabileceğim bir şey yok. Kayıt aç 50mbps’ye düşürt pakedini.

Asus modem kullanıyor iseniz snr değerini yükseltin. Bir de mümkün ise modem arayüzünden hat değerlerini paylaşır mısınız

2 Beğeni

Modemime internet gelmediği için hat değerlerimi atamıyorum, modem olarak Tp link archer vr300 kullanıyorum

1 Beğeni

DSL ışığı yanmıyor şu anda?

1 Beğeni

Snr değerinin ne kadar düşük olduğu ortada internet çok nadir olaraktan geliyor şuan kontrol ettim yine gelmişti, bilgisayarım olamadığı için kablolu bağlantı yapamıyorum

Evet snr 10 db in altına düştüğünde kopma yaşanması normal. Siz yine de bir kablo kontrolü spliter kontrolü yapın kayda dönülene kadar. Sık sık kopma şeklinde kaydınız var değil mi?

Kablo ve splitter sağlam daha birkaç saat öncesinde 50 hızında stabil bir şekilde kullanıyorum destek kaydı olarak hızımın 50 paketine düşürülmesini istediğimi yazdım en son kaydıma 16 gün sonra cevap geldi yine öyle olursa ben bu kadar süre internetsiz kalamam

Paket başlığından değil de internet arıza başlığı altında yazın. Sık sık kopma şeklinde. Detay olarak da hızın yükseltildiğini ve bu yüzden snr değerinin düştüğünü yazın. Paketin ve tanımlı hızın 50 mbps e çekilmesini talep edin

Bunuda yapacağım ama yine çok geç cevap verecekler hicbir şekilde ulaşamıyoruz zaten adamlar durduk yere sağlam olan internetimi bozdular ya geçmişte yine sorun yaşamıştım buradan arkadaş yardımcı olmuştu göz atmak istersen: Paket Değişikliği - #27

@Hakan.Yildirim bakar mısınız?

Özelden yazıyorum size.

1 Beğeni