Dual band router tavsiye

Selamlar, evde netmaster modem kullanıyorum ve bildiğiniz gibi çekim kalitesi inanılmaz kötü. Bana 700-800 tl bandında 5 Ghz kapsaması iyi bir router önerebilir misiniz ? Eğer ileriye dönük olsun wifi6 işini görür derseniz 1000 tl’ye çıkabilirim. Teşekkürler şimdiden.

dün huawai bir routeri paylaşmıştık. isterseniz araştırın. Mali durumumdan dolayı ben bakamadım.

Rica etsem linkini atabilir misiniz ?

1 Beğeni

Teşekkür ederim. Başka alternatif öneriniz var mı peki ?

Keneetic in farklı modelleri var onlara bakabilirsiniz. Ya da Xiaomi 4a giga modelini alabilirsiniz. Elinizden geliyorsa Openwrt kurarsanız çok daha verimli kullanabilirsiniz.

Kur yükseldi fiyatlar malum, Tplinkin ax50 ı var wifi6 kanadında, onun haricinde wifi5 de hero dsl veya giga (ikinci elde bakabilirsiniz) tavsiye edebilirim.

wifi 6 olarak bu kadar hesaplı bir cihaz göremedim. 160 m2 üstü evler için eğer oluyorsa mesh sistemi gibi kullanılabilir.

Mesh sistemi yok o ax3

Üstat bundan 2 tane alsak, bir biri arasında kablosuz bağlantı kurmuyor mu? Huawei sitesinde çoklu bağlantı falan demiş ama tam detay bulamadım.

Ekleme: Chip incelemesinde extended repeater ve mesh desteklediğini belirtmişlerdir.

Çoklu bağlantı dan kasıt mimo büyük ihtimalle

Yazmıyor göremedim . Başka markalarda var.

Mesela
Tp link ax20

Neden. Ax50 de yok çözemedim