Dslam sınırı

Merhaba iyi calısmalar dilerim 100 lük pakete gectigimde 88 mbps takılı kaldı.

Modem degerleri 135 - 55 degerlerde kilidi kaldırabilirmisiniz?

abone no 1604762

Modem hat değelerinizi paylaşır mısınız? Gerekli incelemeleri yaptıktan sonra yardımcı olacağız.

Modem degerleri

DSLAM kilidi var. 100mb paketinize geçtiğiniz de 9-10dB SNR’de kullanıcağınızı da belirteyim. @Ugur.Aydogan müsait olduğun da ilgilenecektir.

Destek kaydı açarmısınız? Temsilci gerekli müdahalede bulunacaktır.

Destek kaydıda actim bir yandan beklemedeyiz.

24 saat içinde geri dönüş yapılıcak.

Temsilciden aldığım cevap bu ama rahatlıkla kaldırır 100 paket alt yapım müsait cunku

1 Beğeni

Merhabalar, açmış olduğunuz kaydınızın numarasını bana özel mesaj üzerinden iletir misiniz? Ben size bu süreçte yardımcı olacağım.

1 Beğeni

özelden ilettim destek numarasını

1 Beğeni

Ben ilgileniyorum. Size geri dönüş yapacağım.

Beklemekteyim bakalım

Merhaba, merak ediyorum bu sorunu herkes yaşıyor galiba eskiden böyle 88 megabit kilidi falan yoktu, Türk telekom ne yaptı da böyle bir durum oluştu herkeste? Hatırladığım kadarıyla 2018 de bu saçmalık yaşanmaya başladı… Öncesinde mis gibi 100 veya 75 ayarlıyorlardı sorun yoktu.

Uploadı 8/10 gibi rakamlara sıfırlayanlardan ne bekleyebiliriz ki? Saşırmamak gerekir.
Kapasite dolumunun önüne geçinilebilmesi için veya diğer Operatörlere yaptırım uygulaması gibi nedenlerden olduğunu düşünüyorum. 2020-2021 yılların da çok sık görmeye başladık. AKN’nin Lite versiyonunu yapmaya çalışmışlar, belli bir süre veya kullanımdan sonra hız düşümlerini sağlıyorlar.